„Sześćdziesiątka to tak, jak kiedyś czterdziestka pięćdziesiąt to dziś jak trzydzieści lat” . Na pewno jest w tym sporo prawdy. Kobiety coraz później rodzą dzieci, oraz  mężczyźni ze ślubem czekają aż skończą co najmniej 35 lat. Gwiazdą czasem trudniej jest się pogodzić z coraz większą ilością zmarszczek czy z obwisłymi piersiami. Dlatego niemal każda z celebritek poddaje się operacji plastycznej. Nie umieją się zestarzeć z godnością, tylko biegają po imprezach podrywając młodszych od siebie partnerów.

Mimo, że Edyta Górniak ma zaledwie 37 lat wygląda na osobę po 50-tce. Piosenkarka zbyt często poddawała się zabiegom kosmetycznym mającym na celu wygładzić jej zmarszczki. Na dodatek efekty “jojo”, czyli gdy raz jesteś gruba jak balon, a później z kolei grozi Ci anoreksja, spowodowały, że gwiazda ma przeraźliwie spuchniętą twarz, w szczególności oczy. Nie tylko z wyglądu, ale również z zachowania Edyta zaczyna się zmieniać nie do poznania. Niegdyś opiekuńcza żona i matka, teraz imprezowiczka numer 1. Edyta po “uwolnieniu” się od swojego męża postanowiła oblać to jak typowa nastolatka, gdy zerwie z chłopakiem. Artystka poszła na zakupy, potem kupiła wino, roślinkę na nowy start życia i pobiegła ze wszystkim do koleżanki.

Kolejną osobą, która ma problemy ze swoim wyglądem to Kayah. Piosenkarka podczas koncertu w Opolu miała okropnie nalaną i opuchniętą twarz. Nie przytyła tak wiele na ciele, jednak jej twarz stała się podobna do twarzy głównego bohatera z filmu Maska. Kobietą trudniej jest się zestarzeć. Chociaż Andrzej Łapicki z swoją o 60-lat młodszą żoną również pokazuje, że mężczyźni nie mogą się pogodzić ze starością