Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. Cały świat nie może oderwać oczu od Alicji Bachledy- Curuś, Izy Miko i Joanny Krupy. Aktorki z roku na rok robią błyskotliwą karierę.  Alicja nie tylko już przebiera rolami filmowymi, ale kilka miesięcy temu urodziła syna Colinowi Farrellowi. Razem w trójkę mieszkają w olbrzymiej willi aktora w Los Aneglas. Iza coraz częściej gra u boku sław, takich jak Val Kilmer czy Ralph Fiennes. Joasia właśnie się zaręczyła z amerykańskim multimiolionerem i wystąpiła w tamtejszej edycji Tańca z Gwiazdami.
Jednak mało kto wie, że Polek w Holywood jest o wiele więcej.
Pradziadek Gwyneth Paltrow, Szymon Paltrowicz to polski rabin z Nowogrodu. W 1872 roku opuścił wraz z żoną Polskę i wyjechali do Nowego Jorku, gdzie zmienili naziwsko na Paltrovitch.
Scarlett Johansson nieraz mówiła, że bardzo chciałaby odwiedzić Polskę, szczególnie w Boże Narodzenie, bowiem słyszała, ze wtedy jest najpiękniej. Nic dziwnego, że chce przyjechać, dziadkowie od strony mamy pochodzą znad Wisły.
U Natalie Portman również płynie Polska krew, jej dziadek był polskim Żydem. Wraz z rodziną uciekł do Izraela w czasie II wojny światowej.
Babci Julie Binoche, jako Ania Rubik pochodzi z Częstochowy. Tam grała w Teatrze do czasów wojny. Wraz z mężem trafiła do więzienia, jednak udało im się stamtąd uwolnić i wyjechać do Paryża.
Która według Was polka jest najpiękniejsza?