Posh nigdy nie ukrywała, że projektuje tylko dla anorektycznie chudych kobiet, ponieważ puszyste osoby są po prostu niesmaczne i powinny się odchudzać.
Jej kolekcje na każdy sezon to głównie proste, skromne sukienki z bardzo dobrym krawiectwem i wykończeniem. W jej ubraniach widać, że artystka nawiązuje do lat 60-tych tworząc trapezowe sukienki do kolan, wysokie kołnierze czy mocno podkreślone ramiona.

Oprócz bardzo ograniczonych rozmiarów od XXS, XS oraz S, również sporo kobiet może znaleźć przeszkody w cenie. Jak sama oficjalnie powiedziała „Nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.” Victoria znalazła sobie bardzo mało grupę docelową, bowiem trzeba być kobietą z duzą niedowagą i olbrzymim portfelem. Najtańszy model sukienki kosztuje w granicach 1200 dolarów. Dlatego jej ubrania głównie spotykamy na gwiazdach, których praca polega między innymi na odchudzaniu. Była Spice Girl kiedyś przyznała, że najbardziej zależy jej na gwiazdach. I to jej się udało.
Sukienki można było zobaczyć na Heidi Klum, Brooke Shields, Elle Macpherson oraz Dannii Minogue. Teraz dołączyła do nich Nicole Scherzinger.

Piosenkarka została zaproszona przez Simona Cowell aby wystąpić w składzie jury podczas castingów do kolejnej edycji X Factor. Nicole na castingu w Manchesterze miała na sobie sukienki od Victorii Beckham. Następnego dnia brytyjskie brukowce oskarżyły Nicole o kopiowanie stylu Posh. Jednak trundo nie być o ty posądzonym, skoro ubrania pochodzą spod ręki Victorii Beckham.


Jak Wam się podobają sukienki? Kto lepiej według Was wygląda w sukienkach, Victoria czy gwiazdy?