Steve McGill z Microsoft przyznał w wywiadzie dla MCV, że gigant z Redmond liczy na duży sukces bety Halo Reach, do której dostęp będzie możliwy jedynie z Halo 3: ODST.

Podobnie jak w przypadku bety Halo 3, która była dostępna dla ludzi posiadających grę Crackdown, tak i tym razem Microsoft postanowił wykorzystać beta testy do promocji jednego ze swoich topowych tytułów, licząc na jeszcze większy sukces niż poprzednio.

Jedynym sposobem na dostęp do bety będzie dysk z Halo 3: ODST, więc czujemy, że to będzie kolejny ekstremalnie przykuwający uwagę powód, zarówno dla fanów jak i nowych graczy, aby doświadczyć Halo 3: ODST.

Byliśmy świadkami sukcesu tego mechanizmu w przypadku bety multiplayer Halo 3, która była na dysku z grą Crackdown i kontynuowanego wzrostu sprzedaży oraz ekscytacji wygenerowanej woków tego tytułu podczas cyklu życiowego, liczymy, że Halo 3: ODST przekroczy to osiągnięcie.

To świetny sposób na wydłużenie cyklu sprzedaży tego tytułu i pozwoli nam na dostarczenie pewnych ekstra i kreatywnych aktywności marketingowych odnośnie gry podczas 2010 roku

Więcej na gamelobby.pl