Styl dla jednych: skomplikowany sposób powiedzenia rzeczy prostych; dla innych - prosty sposób powiedzenia rzeczy skomplikowanych. Tymi prostymi słowami francuski malarz, poeta i dramaturgJean Cocteau opisał sztukę wyrażania samego siebie zwaną stylem.

Wielu z nas nieustannie poszukuje nowych form ekspresji samego siebie. Osobiście chciałbym aby każda rzecz którą posiadam jak najwierniej  odzwierciedlała   mój styl życia i temperament. Kupując prezent dla przyjaciela również kieruję się tym, czy dana rzecz nadaje się właśnie dla tej osoby.

Prezenty to bardzo często problem ogólnospołeczny  i   bardzo skomplikowana sprawa
Na co warto postawić kupując prezent na ślub, parapetówkę u przyjaciół czy nawet urządzając własne cztery kąty?

Jeżeli chcesz by twój prezent lub po prostu nowy zakup był oryginalny i zapadał w pamięć każdego kto się z nim zetknie postaw na sztukę!

Sztuka użytkowa to ostatnimi czasy modne hasło. Nawet oglądając MTV Cribs i domy wielkich gwiazd możemy zauważyć iż stawiają one na unikalność tego co noszą, co mają w domu i oczywiście czym jeżdżą.

Jeśli chodzi o sztukę użytkową Polacy mogą pochwalić się sporym artystycznym dorobkiem w postaci wielu utalentowanych malarzy, rzeźbiarzy, designerów oraz architektów. Fakt iż projektujemy nadwozia Audi czy Jaguara pokazuje  iż mamy potencjał z którego nie do końca zdajemy sobie sprawę…

Więc jeśli tak jak ja stawiasz na oryginalność formy i lubisz otaczać się sztuką, ręcznymi  wyrobami  , najwyższej jakości, jeżeli jesteś na etapie kupowania czegoś do własnego domu lub domu przyjaciela, to koniecznie sprawdź katalog produktów  MenesArtBase

imgp0993_sform._400

Jeżeli masz swój własny pomysł na ceramikę użytkową lub cokolwiek związane z wystrojem Twojego domu koniecznie skontaktuj się z Tą pracownią. Chętnie pomogą, doradzą i wykonają praktycznie każdą artystyczną wizję swojego klienta począwszy od rysunku, obrazu, designerskiej donicy po tatuaż.

196419_159533900767710_100001333025730_305740_322957_n_400

MenesArtBase to przede wszystkim duży wybór gotowych prac, dlatego zachęcam do sprawdzenia tej jedynej w swoim rodzaju oferty.

img419_trendy_sform._400

Na koniec jeszcze jedna istotna  kwestia a mianowicie gwarancja jakości! MenesArtBase posiadają liczne certyfikaty i kwalifikacje, które gwarantują najwyższą jakość jak również dają Im prawo do organizowania szkoleń z dziedzin, w których się specjalizują.

Jak widać oferta MenesArtBase jest tak bogata, że każdy sam musi ją sprawdzić i znaleźć coś dla siebie.

 

Text: Ł. Ostrowski