Tego jeszcze nie było- 20 października w salonie Time Trend Prestige w Warszawie przy ulicy Chmielnej, po raz pierwszy będzie miała miejsce akcja promocyjna z serii „ happy hours”.

Tylko w tym dniu w godzinach od 17 do 20 klienci będą mogli kupić akcesoria po bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie ceny zegarków takich marek jak Guess, Seiko, Atlantic, Casio, Morgan czy Marc Ecko zostaną obniżone o 50%. Z mniejszym choć nadal bardzo zachęcającym, 25% rabatem będzie można nabyć zegarki pozostałych marek. 

Jak zapewnia Anna Kruszewska, specjalista ds. marketingu sieci Time Trend to pierwsza tego typu, ale nie ostatnia akcja : „ 20 października starujemy z nową formą promocji nie tylko samych marek, ale przede wszystkim naszego kluczowego salonu- Time Trend Prestge. Nasi klienci będą mieli okazję to kupienia zegarka w niespotykanie atrakcyjnych cenach, a przy okazji, jeśli wyrażą zainteresowanie, zostaną poinformowani o kolejnych akcjach organizowanych w tym salonie.” 

Sieć salonów Time Trend ( dawne salony ZIBI) to największa w Polsce sieć salonów z zegarkami- obecnie jest ich ok. 60. Time Trend Prestiże przy ulicy Chmielnej 25 w Warszawie to najstarszy i zarazem największy z salonów. Sieć należy do Grupy ZIBI i istnieje od 1991 roku