Hard Rock Cafe w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy zdolało już zachwycić wiele klientów. Ta pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej restauracja Hard Rock Cafe, hucznie otwarta w lutym tego roku, ciągle zaskakuje. I Brzmieniem, i wystrojem. Dlaczego?

Niemal na wszystkich ścianach wiszą ekrany plazmowe z wyświetlanymi klipami, oraz pamiątki ? przy każdym przedmiocie znajdziemy tabliczkę z informacją, do kogo należał. Możemy odnaleźć m.in: gitary Bono, Prince'a, Erica Claptona czy chociażby saksofon Davida Bowie, nie wspominając o strojach Boba Dylana czy Madonny (również z jej słynnym krucyfiksem z albumu Like a Virgin).

To naturalnie nie wszystko, na ścianach Hard Rock Cafe pamiątek jest dużo więcej. Niektóre eksponaty są częściowo ukryte w cieniu ? aż chce się podejść i obejrzeć. Wszystko to na 850 metrach kwadratowych i dwóch poziomach.

Jednak najmocniejszym atutem restauracji jest jej wyjątkowy klimat. Składają się na niego rockowe symbole, muzyka płynąca z głośników oraz oświetlenie.

Warto iść i na własne oczy zobaczyć, dlaczego Hard Rock Cafe robi taką furorę na świecie.