W dobie ciągłego zabiegania, notorycznego braku czasu i towarzyszącego nam codziennie stresu, filozofia i styl życia jakim jest Wellness wydaje się być lekiem na całe zło. Wellness zazwyczaj kojarzy nam się z drogimi wyjazdami do SPA, kosmetykami naturalnymi, wycieczkami do klubu fitness, ale to również joga w domowym zaciszu, robienie kremów i innych kosmetyków w domu z  ekologicznych składników. Właściwe odżywianie to również jeden z elementów niezbędnych do zachowania równowagi, zaś nieodzownym elementem zdrowego odżywiania jest herbata . Herbata towarzyszy nam od prawie pięciu tysięcy lat, Chińczycy uważają, że picie, głównie zielonej herbaty, harmonizuje ciało i umysł.

Moc Ginkgo to zielona herbata Sencha z dodatkiem liści ginkgo biloba dostępna w time4tea.pl, która powstała właśnie zgodnie z duchem Wellness. Jak wiemy zielona herbata posiada szereg właściwości zdrowotnych, m.in.: ułatwia koncentrację, poprawia pamięć, obniża ciśnienie krwi i sprzyja procesowi trawienia. Zaś liście ginkgo biloba, stosowane w medycynie naturalnej od tysięcy lat: poprawiają pamięć i koncentrację, neutralizują wolne rodniki, działają antydepresyjnie, mają właściwości antyoksydacyjne. Właściwości tej herbaty stanowią źródło zdrowia i urody dla naszego organizmu.

Drugą herbatą, o której warto wspomnieć jest czerwona herbata Pu Erh Guarana. Ta herbata to źródło energii i witalnośći. Pu Erh znana jest nam wszystkim ze swoich właściwości odchudzających, zaś guarana bywa nazywana „eliksirem młodości” - to właśnie ona dodaje energii, poprawia sprawność psychiczną i koncentrację, uodparnia na stres. Musimy jednak pamiętać, że aby herbata zachowała swoje właściwości musi być ona odpowiednio zaparzana.

Więcej informacji na stronie sklepu z herbatą - www.time4tea.pl