Czy pamiętacie, kiedy pierwszy raz zobaczyliście trampki w wersji ultra damskiej, czyt. na obcasie? Cóż to był za straszny dzień. Jednak do tej pory nasze oczy powinny były oswoić się z wszelkimi wybrykami i wynaturzeniami, bo jak wiadomo, na tym modelu producenci na pewno nie przestaną nas zaskakiwać.

Wszystkim dobrze znane topowe sneakersy, zainspirowały Isabel Marant i Marca Jacobsa, by stworzyć coś bardziej kobiecego.  Na pierwszy rzut oka: ot, nic specjalnego, typowy sportowy but. Natomiast w rzeczywistości nie są to klasyczne buty do biegania - otóż projektanci ukryli w nich niewielki koturn. Deja vu? Bo mogłoby się wydawać ze to już było, ale na pewno nie w wersji tak klasycznej i uniwersalnej, nadającej smaku streetstylowej stylizacji. Noszone do klasycznego płaszcza w męskim stylu czy krótkiej kurtki, mogą wyglądać naprawdę stylowo.

Dany model niedługo po tym jak pojawił się na wybiegu, można było (i można nadal) kupić w sklepach online typu ASOS (od 85f) czy River Island(od 40f).

tramki na koturnach

sportowe koturny

sportowe trampki

 

Autor: Maryla Wierzbicka