Znana marka lakierów ekskluzywnych OPI po raz kolejny pojawiła się na gali rozdania Oskarów. Tym razem jedną z gwiazd, która „ubrana” była w najmodniejsze kolory lakierów do paznokci była Paris Hilton. Córka właściciela znanej sieci hotelów Hilton zaprosiła do swojego domu w Los Angeles manicurzystkę z zespołu OPI. Spośród całej gamy kolorów wybrała lakier do paznokci „Suzi & The Lifeguard” B72 z najnowszej kolekcji South Beach na wiosnę i lato 2009.
„Byliśmy mile zaskoczeni, że Paris Hilton wybrała właśnie OPI na bankiet po uroczystości rozdania Oskarów” – mówi Suzi Weiss-Fischmann, dyrektor artystyczny w OPI. „Różowy to ulubiony kolor Paris, a Suzi & the Lifeguard był idealnym odcieniem podkreślającym jej styl” – dodaje Suzi.

OPI wręczyło Paris zestaw kosmetyków OPI włączając całą kolekcję South Beach (12 najmodniejszych lakierów na wiosnę i lato), oliwkę do paznokci Avoplex Cuticle Oil to Go , nawilżający krem do dłoni Avoplex High-Intensity Hand & Nail Cream i wybór owocowych soczków do dłoni Avojuice Skin Quenchers.
A jakie polskie gwiazdy używają OPI? O tym już wkrótce...