C-Heads to jeden z najważniejszych magazynów modowych. Pismo wyznacza najnowsze trendy w modzie. Ekskluzywny magazyn w swojej najnowszej edycji zaprasza nas do zapozniania się z fotografiami modelki Kerry Rovere.

Gwiazda wybiegów została wystylizowana w hipsterskiej estetyce. Modelka prezentuje najnowsze kolekcje mody street. Casualowe ubrania stanowią inspirację dla wielbicielek miejskiego lansu.

Zwróćcie uwage na charakterystyczny make-up, który podkreśla urodę Kerry. Do tego świetnie dobrane dodatki i casualowe ubrania.

Charakterystyczne body z cyfrą 8, klasyczna skórzana kurtka, zawsze modne okulary przeciwsłoneczne a la Ray-Ban, ironiczny t-shirt z napisem Comme des Fuckdown, znakomita bluza sygnowana logo Chanel czy wisiorek z napisem Brooklyn to prawdziwe modowe perełki.

Modna, minimalistyczna stylizacja. Mocny makijaż i agresywne dodatki w stylu hip hop. Wyraźne nawiązanie do najmodniejszej epoki lat 90. Piękna modelka wystylizowana w stylu agresywnej, miejskiej hipsterki. Interesująca inspiracja modowa i znakomite fotografie.