Bywają chwile w życiu gwiazd, że jeden moment, jedna decyzja diametralnie zmieniają ich życie prywatne czy  zawodowe.  Taki los spotkał naszą polską gwiazdkę Kasię Cichopek.
Telewizja Polska może poszczycić się nowym rodzynkiem w sobotniej ramówce. Mowa o serialu, o tematyce wszystkim Polakom już bardzo dobrze znanej – tańcu i chyba lekko przereklamowanej….
Główna rola pięknej i uzdolnionej tanecznie Romy  przypadła Cichopek, dla której serial ten miał być dowodem na to, że nie jest talentem jednego serialu.
Jest sobota serial trwa, a tu proszę Kasia nie jest Romą, a pulchną Klaudią w blond peruce!
Cóż gwiazda spodziewa się dziecka i to właśnie , dlatego musiała zrezygnować z roli pierwszoplanowej dla drugoplanowej, ale stan błogosławiony to przecież największy dar, więc utrata roli nie powinna być bolesna.

Obecność ciężarnej kobiety na planie filmowym  jest jednoznaczna z indywidualnym podejściem wręcz pewnym faworyzowaniem. Aż huczy od plotek, że Cichopek ma specjalne względy, co nie podoba się innym aktorom. Co więcej na plan zdjęciowy Kasia przyleciała helikopterem!! Czy to nie lekka przesada, czy stylowe życie hollywoodzkich gwiazd aż tak spodobało się Pani Hakiel- Cichopek?? Czy to tylko chwyt  marketingowy mający na celu wykreowanie szumu medialnego??
Jedno można śmiało powiedzieć szum jest i to ogromny!! Nie każdy śmiertelnik może pozwolić sobie na „ transport lotniczy ”….