Wsiądź na rower! Jazda na dwukołowcu nie tylko przysłuży się twojej figurze, zdrowiu ale i szczęściu. Podczas jazdy na rowerze mózg produkuje endorfiny, czyli hormony szczęścia! Tylko kilka minut codziennej jazdy spowoduje, że będziemy mieli lepsze samopoczucie i staniemy się pewniejsi siebie.

Dodatkowo rowerowe szaleństwa pomagają rozładować negatywne emocje, dzięki czemu odprężają oraz relaksują. Na dodatek rowerzyści żyją kilka lat dłużej oraz są sprawni jak osoby mające 10 lat mniej. Każdy ruch na świeżym powietrzu oznacza lepsze krążenie krwi i dotlenienie, jednak jazda na rowerze ma szczególną moc. Bowiem obniża również cholesterol, zwiększoną odporność organizmu, zapobiega otyłości i infekcjom. Na dodatek poprawiamy wygląda naszej figury, a szczególnie kształt ud, pośladków, brzucha, ale i rąk. Jest to niewątpliwy najlepszy sposób na ciepłe jesienne dni. Jeżeli myślimy o zrzuceniu kilku kilogramów to musimy pedałować dłużej niż 30 minut, ponieważ przez pierwsze pół godziny organizm najpierw spala zapasy glukozy. Również należy pamiętać o piciu wody podczas jazdy.

Agnyness Deyn będąc na przejażdżce rowerowej została zauważona przez łowcę talentów, który włączył jej swoją wizytówkę. Dziś jest jedną z najlepiej opłacanych modelek. Nawet Doda podczas kilkudniowego pobytu w Trójmieście ze swoim partnerem Nergalem wybrali się na rowery. Magdalena Cielecka po prostu zakochała się w swoim holendrze. Jednak mowa tu o rowerze, a nie mężczyźnie. Aktorka wybiera się na nim, nie tylko na przejażdżki do lasu, ale również na piwo. Lepiej nie czekać, tylko zaraz wskoczyć na rower!