Pogoda za oknem nie rozpieszcza, a dni stają się coraz krótsze. Najlepszym sposobem na jesienną chandrę jest myślenie o czymś miłym, czymś, co dostarcza nam pozytywnych emocji.

Do końca tego roku w życiu każdego z nas na pewno pojawi się wiele wspaniałych chwil. Jednak są dwa wydarzenia, które zasługują na szczególną uwagę - Święta i Sylwester.

Spędzanie Świąt poza domem staje się coraz bardziej popularne. Zwolennicy takiego rozwiązania dostrzegają wiele jego zalet. Przede wszystkim wymieniają możliwość skupienia się na magii tych niezwykłych dni. Doceniają również szansę na uniknięcia stresu związanego z przygotowaniami (sprzątanie, zakupy, gotowanie, pieczenie etc).

Hotel Astor *** w Jastrzębiej Górze organizuje Święta, dbając o każdy detal. Liczne dekoracje już od samego wejścia, pozwalają wczuć się w klimat tych niezwykłych chwil. Nie zabraknie nawet szopki z żywymi zwierzętami. Uroczysta kolacja wigilijna przy nastrojowej muzyce, a następnie wspólne kolędowanie z zespołem, potęgują rodzinną atmosferę.  Dzieci odwiedzi Mikołaj, który rozda prezenty. Do tego wspólne ognisko, codzienne animacje, basen, sauna i siłownia. Do dyspozycji Gości pozostaje również Centrum Odnowy Biologicznej, które specjalnie z myślą o Świętach przygotowało pakiety na bazie masła migdałowego, czekolady, olejku świerkowego oraz cynamonu.

Sylwester to bez wątpienia dzień, który każdy z nas chce spędzić wyjątkowo. W końcu to jedyny taki dzień w roku  Ofert sylwestrowych nie brakuje i naprawdę jest z czego wybierać.

Hotel Astor *** w tym roku ma zaszczyt zaprosić w fascynującą podróż na czarny ląd. Szalona i dzika zabawa przy energetycznych dźwiękach bębnów, gwarantowana. Sylwester African Night to również niepowtarzalna okazja, aby poznać  tajemniczą kulturę afrykańską.

Do wyboru dwie sale bankietowe oraz strefa VIP, w których muzycznie porwą do tańca: zespół Goście Cover Band oraz DJ Marcus.

Podczas Imprezy, którą poprowadzi profesjonalny konferansjer nie zabraknie konkursów, loterii oraz zapierającego dech w piersiach pokazu sztucznych ogni. Jedną z głównych atrakcji będzie Afro Show, czyli pokaz tańców afrykańskich oraz występ formacji grającej na bębnach. O całą oprawę artystyczną zadbają artyści pochodzący z różnych krajów afrykańskich. Zatrać się w gorących rytmach i poczuj zew natury. 

Na dzieci czeka natomiast Kinder Bal pod hasłem Afrykańska Wioska 

Zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil wspólnie z nami.

Hotel Astor *** - podaruj sobie i bliskim chwilę przyjemności

Więcej szczegółów na www.astorhotel.pl