Mamy dla ciebie wyjątkową ofertę. Miejsce, które poświęcone jest całkowitemu relaksowi i zregenerowaniu duszy i ciała. Jest to pierwszy tego typu hotel. Hotel Gabriel Paris Marais mieści się na dodatek w przepięknym i romantycznym Paryżu.
Jego wnętrze zostało urządzone w stylu minimalistycznym, dlatego wszędzie dookoła jest biel, abyśmy mogli skupić nasze umysły. Hotel wyposażony jest w dizajnerskie meble, które widzimy na okładkach magazynów.
W każdym pokoju mamy białe ściany z białymi, delikatnymi wzorami. Pokoje są bardzo czyste, i mimo bieli panuje w nich bardzo przytulny nastrój. Jeżeli wam pomaga muzyka do skupienia własnych myśli, w każdym pomieszczeniu jest sprzęt hi-tech, w którym możemy puścić sobie relaksacyjną muzykę.
Będąc w pokoju możemy zamówić sobie opcję NightCove. Ten specjalny program dzięki odpowiednim światłom oraz dźwiękom umożliwi nam lepszy, głębszy sen. idealny dla osób chorujących na bezsenność.
Oczywiście na posiłki dostaniemy najlepszej jakości produkty, które sprawiają, że jedzenie nie tylko jest bardzo zdrowe, ale również smaczne.
Istnieje również seria zabiegów „Detoks” , które sprawią, że nasze ciało oraz dusza odżyją na nowo.