Coraz częściej to właśnie kobiety zafascynowane są nowoczesnymi technologiami. Nie tylko jako płeć piękna zwracamy uwagę na funkcjonalność nowych gadżetów ale przede wszystkim na wygląd zewnętrzny. Zazwyczaj smrtphony kojarzą nam się z telefonami topornymi i masywnymi, które pod względem designu nie są atrakcyjne, jednak HTC Desire jest inny.

HTC od zawsze charakteryzowały się przede wszystkim swoimi dużymi możliwościami. Tak naprawdę to nie są już tylko telefony ale mini- laptopy, które umożliwiają nam korzystanie z bardzo wielu przydatnych aplikacji i funkcji. To co charakteryzuje HTC Desire już na pierwszy rzut oka to przede wszystkim ciekawy design. Połączenie ciemnej kolorystyki sprawia, że idealnie pasuje on zarówno do eleganckiej kobiety jak i młodej osoby ceniącej sobie prostotę. Wielką zaletą HTC Desire jest bardzo duży ekran, który umożliwia nam łatwe przesuwanie i przeglądanie dokumentów czy stron www. Dzięki systemowi Google Android HTC posiada bardzo wiele przydatnych aplikacji, które ułatwiają nam np. bezpośredni dostęp do facebooka czy też do komunikatora Google Talk. Poza tym po spersonalizowaniu sobie naszego głównego ekranu, oprócz godziny mogą nam się wyświetlać warunki pogodowe, panujące w miejscu w którym przebywamy. Jest to bardzo przydatna aplikacja, która może okazać się niezbędna podczas podróży( w celu aktualizacji wymagane jest łączność z internetem ). Poza tym HTC został wzbogacony w aparat 5megapikseli, który umożliwi nam wykonywanie niezłej jakości zdjęć. Jednak tutaj pojawia się problem, nie możemy robić zdjęć jeśli nie posiadamy karty SD. Zdjęcia w takiej sytuacji nie zostaną zapisane! Kolejnym minusem, który zaobserwowałam podczas testów jest mało wydajna bateria. Podczas normalnego użytkowania telefonu trzeba ja Ładować po około 1,5 dnia. Jest to dosyć irytujące jak na takiej klasy telefon. Oprócz Wi-Fi telefon posiada również Radio Fm oraz odtwarzacz mp3. Oprócz tego telefon ma wbudowaną antenę GPS oraz Google Maps dzięki, którym będziemy mogli odnaleźć naszą lokalizację w każdym momencie i każdej sytuacji. 

Reasumując
HTC Desire jest idealnym telefonem dla każdej osoby ceniącej sobie łatwy dostęp do wirtualnej rozrywki i lubiących prosty design. Dlatego HTC za design dostaje 4 punkty na 5. Za technologię 5/5 i za funkcjonalność 5/5. Jeśli szukacie telefonu, który będzie przy tym wydajnym mini laptopem to HTC jest idealny dla Was!