Firma Htc przyzwyczaiła nas do do zaawansowanych telefonów, które przykuwają naszą uwagę przede wszystkim swoimi technologicznymi rozwiązaniami i ciekawym designem.
Jeśli szukacie zaawansowanego technologicznie telefonu komórkowego to model SMart na pewno do takich nie należy. Nazwa może nas mylić, w końcu możemy pomyśleć, że tani Htc daje nam, dużo ciekawych rozwiązań przy niskich nakładach cenowych.

Niestety ale Smart jest  najprostszym telefonem, bez dostępu do sieci Wi-Fi oraz innych ciekawych gadżetów. Jest to telefon dla mało wymagających użytkowników, którzy szukają nie drogiego telefonu dotykowego. Warto dodać, ze chociaż nie ma Wi-Fi to jednak został wzbogacony w bardzo fajny gadżet- latarkę, która ma regulację intensywności światła. O dziwo latarka pełni swoje funkcje. Oprócz tego Smart został wyposażony w Radio FM. I inne proste aplikacje, które mają spełniać  podstawowe funkcje, związane z użytecznością.

HTC Smart jest  telefonem, który może rozczarować użytkowników innych telefonów HTC brakiem zaawansowanych aplikacji a tym samym wydaje się nie adekwatne zaawansowanie technologiczne w stosunku do ceny. Za design Smart dostaje 4 punkty na 5, za technologię 3 punkty na 5 a za funkcjonalność też 3 na 5.

Więcej na: gadgetboom.wordpress.com