Legendarne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, najnowsze trendy francuskiej i włoskiej mody, klubowe hity rodem z Los Angeles, a wszystko to z okazji 55-lecia działalności artystycznej założyciela zespołu Czerwone Gitary – Bernarda Dornowskiego i 7. urodzin Celebration Productions!

Edward Hulewicz, Wojciech Hoffmann z Turbo, finalista programu Must Be The Music – Kuba Zaborski, gwiazda ukraińskiego  i niemieckiego MTV – Damon Hodges, DØUBLE LØUD3RS, czyli Leon Myszkowski i Michał Harasimiuk, to tylko cześć artystów, którzy wystąpią na tej niezwykłej imprezie. Wydarzenie zostanie zarejestrowane na potrzeby koncertowego DVD, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Wrażeniom muzycznym towarzyszyć będą modowe, przygotowane przez francuską projektantkę Agnés Wuyam, która nie tylko zaprezentuje w nietypowy sposób swoją najnowszą kolekcję, ale i odpowiadać będzie wraz ze stylistką fryzur Magdaleną Kozicą za nowy wizerunek sceniczny Bernarda Dornowskiego!

W wyjątkowy wieczór organizatorzy połączą legendarnych muzyków z Bernardem Dorowskim na czele i hitami Czerwonych Gitar  z nowoczesnością, modą i luksusem, jakiego niestety wciąż brak w koncertach polskich legend. To jednak nie wszystko! Koncert podzielony będzie na dwie cześć, które wypełnią zarówno przeboje Czerwonych Gitar, jak i piosenki wykonywane przez gości specjalnych. Na sam koniec niespodzianka prosto znad Tamizy.

Za realizację video odpowiedzialny jest producent Łukasz Powaga i jego firma Film Event TV Production. Wiemy już teraz, że efekt będzie czymś zupełnie nowym na polskim rynku muzycznym. Przygotowano wiele zaskakujących niespodzianek, na które zazwyczaj wpadają managementy amerykańskich artystów.

Możemy już teraz zdradzić, że tego wieczoru zostaną wręczone nagrody, wśród których znajduje się między innymi nagroda specjalna od Pani Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska, która nasze wydarzenie objęła swoim honorowym patronatem! Wciąż jeszcze mamy miejsce dla potencjalnych partnerów, dlatego też zapraszamy do współpracy! – mówi Patryk Boro, producent wydarzenia z ramienia Boro Inc Celebration Productions.

Impreza odbędzie się już 9 września na dachu poznańskiej Galerii MM, mieszczącej się przy ulicy Święty Marcin 24.

https://www.facebook.com/events/297271084015848/

 

Realizacja VIDEO koncertu: Film Event TV Production

Produkcja: Patryk Boro & Łukasz Powaga

Stroje: Agnès Wuyam

Fryzury: Magdalena Kozica

Make Up: Mexmo

 

Partnerzy:

Film Event Tv Production

Agnès Wuyam

Jurkowski Artist Management

Zorganizuj Koncert

Galeria MM

MK Bowling

Szkoła Nowinka