Firma Icon7 zaprezentowała nową bezprzewodową mysz komputerową Twister™ Evolution, która została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem iF Product Design Award 2009. Będąc niewielkich rozmiarów, posiada ona wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od komputerowego urządzenia wskazującego. Twister Evolution™ jest przeznaczony dla ludzi biznesu oczekujących od akcesoriów komputerowych wysokiej jakości, stylowego wyglądu i nowatorskich rozwiązań.
SmartTwist™ Evolution
Funkcja SmartTwist™ Evolution pozwala na transformację myszy z całkiem płaskiej, o grubości zaledwie 15 mm, do wygiętej w łuk i wygodnej w użytkowaniu za pomocą jednego prostego ruchu. Płaski kształt ułatwia przenoszenie myszy, gdyż bez problemu  mieści się ona w kieszeni spodni lub marynarki.


Funkcja prezentera
Oprócz wysokiej mobilności Twister™ Evolution ma dodatkową funkcję – można z jego pomocą  kontrolować wyświetlaną prezentację. Jeden z przycisków umieszczonych na spodzie myszki włącza wskaźnik laserowy, a pozostałe umożliwiają przełączanie pomiędzy kolejnymi slajdami prezentacji oraz trybami wyświetlania. Prezenter jest kompatybilny z prezentacjami stworzonymi dzięki Microsoft Office PowerPoint® bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

Scroll FlyThrough™
W myszy Twister™ Evolution tradycyjną rolkę zastąpiono Touch-padem znanym z laptopów. Dzięki tej funkcji – nazwanej FlyThrough™ Scroll - można płynnie przewijać dokumenty w dowolnym kierunku i nawigować za pomocą jednego przesunięcia palcem.

PowerTag™
Kolejną bardzo przydatną funkcją jest PowerTag™. W myszce Icon7 zintegrowano mini-odbiornik bezprzewodowy. Po podłączeniu do portu USB odbiornik ten pełni dwie dodatkowe funkcje.
Podczas przenoszenia notebooka z miejsca na miejsce mysz nie ogranicza nam swobody ruchów,
gdyż można ją przyczepić do odbiornika. Drugą  przydatną funkcją jest automatyczne ładowanie
baterii Twister’a w momencie, gdy zostanie on podłączony do odbiornika
bezprzewodowego.
LaserStream™
Twister™ Evolution posiada zaawansowany czujnik laserowy z technologią LaserStream™ oferujący możliwość pracy na praktycznie każdej powierzchni z dokładnością do piksela. Z kolei bezprzewodowa technologia przesyłania sygnału w paśmie 2,4 GHz automatycznie wykrywa inne urządzenia pracujące na tej samej częstotliwości i przechodzi na zabezpieczoną transmisję w celu zapobiegnięcia zakłóceniom.