Polish Businesswoman Congress to jedyne w swoim rodzaju dwudniowe seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości.

To wydarzenie, podczas którego w panelach eksperckich oraz dyskusyjnych wystąpią najlepsi mówcy z międzynarodowym doświadczeniem i podzielą się swoją cenną wiedzą na temat  brandingu, negocjacji, pasji, budowania zespołów pracowniczych, płynności finansowej, prawa w biznesie czy też wizerunku kobiet w biznesie.

Odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.
Hasło przewodnie wydarzenia Work Life Balance.
Dzięki Polish Businesswoman Congress zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości !

Uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej oraz coachingu min.:
Katarzyna Jagiełło, Mecenas Agnieszka Goźlińska, Agnieszka Jelonkiewicz, Agnieszka Kuhl, Piotr Karolewski

Goście specjalni wydarzenia min.:
Grażyna Piotrowska-Oliwa, Aneta Kręglicka


Kongres jest rekomendowany przez Ministerstwo Gospodarki oraz Polski Klub Biznesu,  patronów honorowych tego wydarzenia.
3 – 4 października 2014 r.
Hotel Gromada Airport
ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie

Biorąc udział w Polish Businesswoman Congress, masz szansę nawiązać wiele wartościowych kontaktów, które pomogą Ci w rozwoju firmy oraz w otrzymaniu wsparcia biznesowego.


http://www.businesswomanlife.pl/congress/#Opis


Wszystkie osoby, które zarezerwują miejsce na II Edycję Polish Businesswoman Congress, otrzymają bezpłatnie członkostwo w klubie Businesswoman Club i specjalną kartę Businesswoman Club, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych rabatów w sieciach partnerskich na terenie całej Polski oraz wydanie numer 22. magazynu Businesswoman & life.
Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.


http://www.businesswomanlife.pl/congress/#Rezerwacja