Nadchodzi III edycja Międzynarodowych Targów Mody, jednego z największych cyklicznych wydarzeń modowych, odbywającego się w Ptak Fashion City – jedynym w Europie Mieście Mody. Zarówno I, jak i II edycja Międzynarodowych Targów Mody zakończyła się ogromnym sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym, zdobywając uznanie najlepszych polskich i zagranicznych producentów, jak i handlowców oraz modowych specjalistów. Już 28–30 sierpnia 2015 roku Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody – imprezę o ugruntowanej renomie i tradycji, gromadzącą przy każdej edycji tysiące odwiedzających z całego świata!

Zarówno podczas I, jak i II edycji polscy i zagraniczni przedsiębiorcy przekonali się, że Międzynarodowe Targi Mody PTAK Expo stanowią jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do prezentacji wyrobów i promocji marki na arenie międzynarodowej oraz ugruntowania ich pozycji na europejskim, a nawet światowym rynku mody.

Wśród wystawców znajdą się wszyscy stali najemcy Ptak Fashion City oraz ponad 500 firm z kraju i zagranicy, które będą posiadać swoje stoiska w nowej Hali Ptak Expo. Tym samym w trakcie III edycji Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo obejrzeć będzie można kolekcje ponad 3 000 wystawców – producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów z całego świata na powierzchni 250 000 m2. Podczas Targów odbędą się premiery kolekcji odzieży, rozpoczynające sezon i inaugurujące sprzedaż nowego asortymentu. Wydarzeniu towarzyszyć będą panele dyskusyjne, pokazy mody i wykłady.

Międzynarodowe Targi Mody to impreza w pełni oddająca klimat miejsca, w którym się odbywa. Ptak Fashion City to Miasto Mody, tętniące modowym stylem, z ogromnym potencjałem modowym i odzieżowym, skupiające wiele uznanych marek (przede wszystkim polskich, ale i zagranicznych producentów). To również centrum eksportu polskiej odzieży na rynki światowe, jak i miejsce spotkań specjalistów branży odzieżowej oraz wymiany handlowej pomiędzy producentami, importerami i kupcami z całego świata. Międzynarodowe Targi Mody łączą rozrywkę i modę na najwyższym poziomie!