Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą, więc może do kina? W pierwszy wtorek miesiąca, 6 kwietnia o godz. 20:00, IKEA Kraków zaprasza wszystkie Panie do Multikina w Krakowie, na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woody Allena „Co nas kręci, co nas podnieca”.

Czy w każdej sytuacji mężczyzna jest niezbędny? Raczej nie. Co więcej, czasem po prostu przeszkadza. Co wtedy? – Można iść do kina, zobaczyć bardzo dobry 
i dowcipny film, który nawiązuje do sprawdzonej tematyki relacji damsko-męskich. „Co nas kręci, co nas podnieca” ten film spełnia wszystkie powyższe warunki. Woody Allen – mistrz pikantnego humoru może być właściwym partnerem na kobiecy wieczór.

IKEA Kraków z myślą o tym filmie, i o kobietach przygotowała szereg niespodzianek 
i prezentów, które będą rozdawane przed seansem. To właśnie większość kobiet należy do klubu IKEA FAMILY i ten wieczór będzie dla nich nagrodą, a przede wszystkim przyjemnością. IKEA Kraków i Woody Allen już o to zadba. 

„Co nas kręci, co nas podnieca” – w opinii widzów oraz krytyków to najśmieszniejsza komedia Woody Allena ostatnich lat. W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie – publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od małomiasteczkowej sielanki i znajduje tymczasową przystań w nowojorskim mieszkaniu ekscentrycznego geniusza Borisa (Larry David). 
W nowym mieście wszystko wydaje się ciekawe i kuszące. Kolejne miłosne perypetie pięknej Melody postawią na głowie nie tylko jej życie, ale także wyzwolą nieoczekiwane żądze w jej statecznej matce (znakomita Patricia Clarkson), która przybyła do Nowego Jorku, by uratować córkę z rąk namiętnych amantów.
IKEA Kraków zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz, „Co nas kręci, co nas podnieca” - podczas Kina Na Obcasach – 6 kwietnia (wtorek) do Multikina w Krakowie.