Leg-sanit zaprasza do Nowego Salonu Łazienek – największy wybór w Warszawie

Nowy salon łazienek firmy Leg-sanit znajduje się w niezwykle dogodnej lokalizacji. Dojazd z centrum Warszawy zajmuje kilkanaście minut. Salon oferuje niezwykle bogatą ofertę łazienek i akcesoriów łazienkowych.

To wymarzone miejsce dla osób, które cenią znakomity design dostępny w atrakcyjnej cenie. Gama oferowanych w nowym salonie Leg-sanit produktów jest imponująca. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje ceramika sanitarna. Oferujemy liczne umywalki, wanny, kabiny natryskowe, meble łazienkowe, baterie łazienkowe, zlewy czy baterie kuchenne. Wszystkie produkty są dostępne w przystępnych cenach.

Dodatkowo posiadamy bogaty wybór produktów techniki grzewczej.

Niezależnie od tego, czy preferujemy wanny, czy kabiny prysznicowe wybierzemy tu odpowiedni dla siebie model.

Zaspokoimy gusta najbardziej wybrednych klientów, oferując projekty tworzone przez profesjonalnych designerów. Przykłady gotowych ekspozycji zainspirują Państwa do tego, aby dokonać wyboru wymarzonej łazienki wraz z dodatkami.

Klienci przebierają w ogromnej ilości kolorów czy rozmiarów. W salonie znajdziemy łazienki i dodatki łazienkowe nawet dla najbardziej wybrednych.

Oferujemy produkty czołowych firm, liderów branży. To CERSANIT, OPOCZNO, KOŁO, ROCA, SANPLAST, KLUDI, K.F.A czy FRANKE.

Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Łazienek LEG-SANIT, mieszczącego się przy ul. Sochaczewskiej 28 w Warszawie i na www.leg-sanit.pl