Podpowiemy Ci, co zmienić, żeby nudne wnętrze stało się kolorowe i magiczne... Niemożliwe? A jednak. Prezentujemy propozycje artykułów dekoracyjnych, które ożywią i nadadzą nowy charakter nawet najbardziej chłodnemu pomieszczeniu. Wszystkie propozycje pochodzą ze sklepu internetowego ImpresjaWnętrz.pl.

Świece
Nasi przodkowie wykorzystywali świece tylko w celach praktycznych – służyły im do oświetlania. Z biegiem czasu uległo to zmianie. Dzisiaj używamy ich głównie jako element dekoracyjny nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Świece ocieplają mieszkanie i sprawiają, że czujemy się w nim naprawdę wyjątkowo.


Impresjawnętrz.pl - świeceImpresjawnętrz.pl - świece

Źródło zdjęć ArtUfex


Szkło
Pozwól, aby kolorowe szkło odbijało światło słonecznych promieni.


Impresjawnętrz.pl - szkłoImpresjawnętrz.pl - szkło

Źródło zdjęć Villa-Verde

Kamienie,( bibeloty, inne)
Czuj się wyjątkowo w swoim domu!

Impresjawnętrz.pl - kamienieImpresjawnętrz.pl - kamienie

Źródło zdjęć Villa-Verde


Impresja Wnętrz.pl to kopalnia nietuzinkowych i niepowtarzalnych  artykułów dekoracyjnych. Oferta sklepu obejmuje m.in.: świece, wyroby dekoracyjne ze szkła, różnego typu bibeloty i dodatki. Asortyment został tak dobrany, aby trafiał w każdy gust. Wiele rzeczy to efekty pracy artystów trudniących się rękodziełem – tworzą świece oraz ceramikę artystyczną. Często przedmioty to prawdziwe unikaty, wykonywane ręcznie w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach.
Sklep ma charakter wirtualny, nie ograniczają go ściany tradycyjnego lokalu handlowego ani pojemność  sklepowych regałów. Konsekwencją tego jest ogromny wybór. Wiele oferowanych  przedmiotów dostępnych jest w szerokim wachlarzu kolorystycznym, różnorakim kształcie i zapachu…

Impresjawnętrz.pl - świece

Źródło zdjęć MT Partner S.C.

Impresja Wnętrz.pl funkcjonuje przez 24 godziny na dobę, przez cały rok. Na ekranach komputerów możecie spokojnie przeglądać i porównywać ofertę, w zaciszu własnego domu przez nikogo nie ponaglani, swobodni od natarczywych spojrzeń tradycyjnych sprzedawców.

 

Impresjawnętrz.pl - kamienie

Źródło zdjęcia Villa-Verde


Zakupy w sklepie są wygodne i bezpieczne.  Impresja prowadzi  rygorystyczną politykę ochrony danych osobowych Klientów stosując m.in. kryptograficzne zabezpieczenia stornach sklepu.  W wyborze pomogą wam wysokiej jakości zdjęcia oraz rzeczowe opisy. Dodatkowo wszelkie uwagi wyjaśnia personel sklepu. Fachowo doradzają, a czasami w trosce o Wasze zadowolenie odradzają... Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Impresjawnętrz.pl - świece

 

Źródło zdjęć ArtUfex

Liczymy iż zaprezentowane przedmioty będą inspiracją do eksperymentowania kształtowaniu Waszych mieszkań i otoczenia.

 

Impresjawnętrz.pl - szkło

Źródło zdjęcia Villa-Verde

Więcej znajdziecie na stronie sklepu: www.impresjawnetrz.pl Odnajdźcie tam swoje wnętrze...

 

Źródło zdjęcia głównego Villa-Verde