24 lipca w łódzkim klubie Elektrownia odbyła się impreza z cyklu Bacardi Mojito Night Party, zorganizowana w ramach konkursu Mojito Mix&Play.

Konkurs, składający się z trzech oddzielnych etapów, skierowany jest do wszystkich, którzy uwielbiają klubowe życie i są gotowi wziąć udział w zabawie, tworząc swój własny klip z imprezy. 
Piątkowa impreza była nagrodą główną dla zwyciężczyni pierwszego etapu – Pauliny Mandel oraz grupy jej 50 znajomych. Do ich dyspozycji Bacardi oddało ekskluzywny VIP room, w którym osobisty barman przez całą noc serwował orzeźwiające drinki mojito. Wszyscy bawili się do białego rana

Klub szybko zapełnił się po brzegi, a lekki chillout, płynący z głośników, ustąpił miejsca dynamicznym klubowym rytmom, połączonym z żywymi instrumentami. 
O niepowtarzalną atmosferę imprezy zadbali rezydenci Elektrowni oraz zaproszeni goście: DJ ZET, Krzysztof Sandecki i grupa PAPADRAM Roots Drums Band. Jedną z atrakcji był też specjalny pokaz barmański.

 Nie zapomnę tej imprezy do końca życia. Dzięki udziałowi w konkursie Mojito Mix&Play i wygraniu głównej nagrody wszyscy moi znajomi po raz pierwszy mogli bawić się razem na jednej imprezie. – powiedziała Paulina.

Bacardi Mojito Night Party zakończyło się wręczeniem zwyciężczyni konkursu symbolicznej 3-litrowej butelki Bacardi i zaproszeniem wszystkich obecnych na sali gości do udziału w konkursie.

Do wygrania jest kolejna impreza. Wystarczy wybrać kilka imprezowych zdjęć 
i zmiksować je w oryginalny klip. Więcej o konkursie na stronie www.mojito.pl