Wiosna już się na dobre zadomowiła za naszymi oknami.  Wraz z nią wszystko powoli budzi się do życia. Nie przesadzimy, jak napiszemy, że dotyczy to również ludzi, pewnie niektórych, ale my po części także się z nimi utożsamiamy. Nie ma nic lepszego, jak piękny, słoneczny dzień, do którego nasze organizmy powoli zaczynają się przyzwyczajać po srogiej i nieprzyjemnej zimie. Na drogach szusują rowery i skutery, z głów znikają czapki, drzewa obrastają w listki, a nasz rytm codziennego dnia coraz częściej uzupełniają liczne spotkania, zarówno biznesowe, jak i te prywatne.

Do takich celów stworzono cały kompleks kartingowo-konferencyjny Kart Arena. Obrzeża Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz bliskie towarzystwo uzdrowiskowego Konstancina tym bardziej sprzyjają takim zamierzeniom. Z całą odpowiedzialnością możemy napisać, że każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem Kart Arena w swojej ofercie posiada..niemalże wszystko: gokarty (w tym także Mini Grand Prix oraz Lady Racing), quady, paintball, buggy, poduszkowce, wyprawy offroadowe, tor wyjazdowy, Mini Akademię Bezpiecznej Jazdy, imprezy teambuildingowe, tu można również spróbować adrenaliny w … lotach na uwięzi. Tor kartingowy odbiega od stereotypowej brudnej hali z oponami zalanymi betonem. Tu znajdziecie najnowsze gokarty Evo-5 niemieckiej firmy Rimo, spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa (w tym TUV Rheinland Product Safety). W pełni profesjonalny tor, składającym się z dwóch odcinków: wewnętrznego oraz zewnętrznego, o łącznej długości aż 800 metrów zapewni każdemu dreszczyk emocji.

Biznesowe  konferencje i eventy

Tor kartingowy Kart Arena powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie ludzi z olbrzymią pasją motoryzacyjną, którzy swoją wiedzę przekładają na profesjonalną obsługę klienta, również w zakresie realizacji imprez. Organizowane tutaj eventy, konferencje, spotkania firmowe o niepowtarzalnym charakterze na długo pozostają w pamięci wszystkich uczestników. Nie zapominajmy, że dbałość o szczegóły jest tutaj na najwyższym poziomie. Zaplecze pozostawione do dyspozycji klientów jest bardzo imponujące. Gości wita parking z ponad 50 miejscami postojowymi. Kolejnym etapem wizyty w Kart Arena jest pobyt w recepcji, urządzonej w modernistycznym, ekskluzywnym stylu, który doskonale koresponduje z motoryzacją. Klienci mogą tu napić się kawy, herbaty, a nawet gorącej czekolady marki Tonino Lamborgnini. Nudzić się również tu nie powinni prawdziwi miłośnicy sportów motorowych, ale tych wirtualnych, bowiem do ich dyspozycji są dwa symulatory F1. Dla niektórych stanowi to dobrą rozgrzewkę przed prawdziwym wyścigiem na torze.

Specjalnie dla klientów biznesowych na kolejnych piętrach budynku dostępne są trzy sale konferencyjne, o bardzo wysokim standardzie, w tym jedna sala VIP. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny. Największa z nich pomieści nawet do 100 osób z miejscami siedzącymi. To doskonałe miejsce na prezentacje różnych produktów, szkolenia, prace zespołowe. Na życzenie firma zapewni także profesjonalny catering w postaci bufetu zimnego lub ciepłego, można zdecydować się również na same przekąski, sałatki czy kanapki. Dzięki powierzchni ok. 1 ha wokół budynku Kart Arena ma możliwość organizacji różnych pikników firmowych, które także mogą zostać uzupełnione o menu na najwyższym poziomie, nawet o bufet grillowy. Liczne atrakcje, które dopasowywane są do potrzeb firmy uświetnią każdy event, a ich zwieńczeniem jest zawsze wręczenie nagród na podium, oczywiście w towarzystwie szampana, statuetek, medali lub dyplomów. Prawdziwe emocje oraz nieprzeciętna dawka adrenaliny gwarantowana!

Lady Racing

Kto powiedział, że sport motorowy jest tylko dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego! Najlepszym na to dowodem jest właśnie Kart Arena. Tor organizuje także wyścigi dla kobiet! Czasami chętni są również mężczyźni, ale ich uczestnictwo w Lady Racing musi zostać obwarowane warunkami… chociażby kobiecą charakteryzacją. Takie spotkania sprawdzą się doskonale na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, a nawet na … wieczór panieński.

Urodzinowe szaleństwo

O tym, że karting zmienia swoje oblicze w Polsce świadczy popularność wyrastających jak grzyby po deszczu torów. Zdaje się, że sektor rozrywki nie ma na co narzekać. Coraz częściej firmy zaczynają dbać o tych najmłodszych klientów. To również dla nich powstał  tor Kart Arena. Specjalna oferta urodzinowa trafia nie tylko do maluchów, ale także do nastolatków, którzy kochają adrenalinę i niebanalne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Już teraz czekanie do prawdziwej imprezy z okazji „osiemnastki” wydaje się co najmniej nieaktualne. Scenariusz urodzinowy przygotowywany przez Kart Arena może dotyczyć dokładnie każdego. Firma zapewni moc nietuzinkowych wrażeń, organizując najlepsze atrakcje, włącznie z .. gokartowym tortem. Niech Was również nie zdziwi możliwość organizacji.. przyjęcia komunijnego. To prawdziwi tytani kreatywności!

Dla najmłodszych

Nikt tutaj nie zapomniał o najmniejszych klientach, szkrabach i maluszkach. Oni także mają co wybierać. Począwszy od przewijaka, placu zabaw, kredek, zabawek, klocków, aż po elektryczne samochodziki i pojazdy sterowane zdalnie. Nie ma co ukrywać, że oni równie często zasiadają za sterami symulatora F1, a ten, kto ma powyżej 116 cm wzrostu może poczuć już namiastkę najszybszego sportu świata w realu – czyli w gokarcie, bo i te dla dzieci tutaj są. Nie bez powodu funkcjonuje także szkółka dla dzieci Junior Racing, która zbiera żniwo pochwał i sukcesów, również tych medialnych. W kwietniu zakończył się pierwszy cykl szkółki, ale Kart Arena nie próżnuje i już w najbliższy weekend rusza dwumiesięczne szkolenie przygotowujące do kolejnego cyklu, który wystartuje już we wrześniu. Absolwenci pierwszej tak rozbudowanej szkółki w Polsce nie zamierzają spoczywać na laurach. Jeszcze przed wakacjami część z nich zdecydowała się na uzyskanie licencji zawodowej! To dopiero ambicje! Popularność Junior Racing przyciąga różnych fanatyków, także tych, którzy nawet na najmniejsze gokarty są… za mali. Kacper Rogala, 3,5-letni mieszkaniec Piaseczna doskonale o tym wie i wraz z tatą przyjeżdża dwa razy w tygodniu na tor, ale nie w roli kibica. Kacper ma swój gokart, profesjonalny strój oraz całą masę akcesoriów potrzebnych do bezpiecznej jazdy 1-konnym pojazdem. O jego motoryzacyjne postępy dba również instruktor Junior Racing Michał Żugajewicz. Media donoszą, że Kacper będzie „godnym następcą Kubicy”, czego nie zaprzecza sam kierowca, mówiąc, że w jego planach jest zdobycie.. Mistrzostwa Świata. Trzymamy mocno kciuki!

To tylko niektóre formy kreatywnego spędzania wiosenno-letniego czasu. Kart Arena wciąż organizuje kolejne promocje, akcje, przedsięwzięcia, nikomu nie pozwalając choć w najmniejszym stopniu poczuć nudę. Okazją by to sprawdzić będą także pierwsze urodziny Kart Arena, które planuje się, że  w dniach 11-12 czerwca zgromadzą mnóstwo miłośników dobrej zabawy. Niedługo Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, może ktoś z Was obchodzi urodziny, a może macie wolny weekend i żadnych planów w kalendarzu? Sprawdźcie koniecznie to miejsce!

www.kartarena.pl

http://www.facebook.com/kartarenapl