Najlepszy sposób na nią to zarazić się H1N1 zanim się zmutuje na jesień i będzie jeszcze groźniejsza. Dlatego w Londynie już są organizowane imprezy tematyczne “piggy”, na których zapraszani są chorzy na świńską grypę.

Celem takiej imprezy jest roznoszenie zarazków. Dlatego chorzy jak najwięcej kaszlą, smarkają i kichają na zdrowych uczestników zabawy. Najlepszym sposobem na H1N1 jest się nią teraz zarazić. Nie ma jak połączyć przyjemne z pożytecznym! Na imprezach trzeba mieć na sobie coś różowego, niektórzy nawet zakładają całe kostiumy "świnki". Hasło na taką imprezę to “Miss piggy.”

W Polsce jest już ponad 100 przypadków osób zarażonych, jednak nikt nie umarł. Lekarze twierdzą, że grypa jest łagodna. Niemcy ostrzegają przed ryzykiem zmutowania wirusa świńskiej grypy. Zmutowana świńska grypa może być zdecydowanie bardziej groźna. Niemiecka agencja do chorób zakaźnych oznajmiła, że pojawiają się oznaki, że grypa H1N1 zaczyna się mutować i może przybrać bardziej niebezpieczną i agresywną formę. Dlatego najlepszym sposobem według wielu specjalistów jest zarażenie się teraz. Jeżeli zachorujemy teraz na świńską grypę, która jest łagodna, później jest mniejsze prawdopodobieństwo, że złapiemy ją na jesień, kiedy będzie zmutowana i niebezpieczniejsza. Co Wy sądzicie o takim rodzaju zabawy?!