Listopad jest najgorszym miesiącem w ciągu całego roku. Dlatego żeby go przetrwać warto brać udział w różnych imprezach. Już w ten weekend zapraszamy Was na niezwykły koncert! Zobaczcie sami!

Shovell Drum Life Show Defected Uk

SHOVELL to perkusista i producent muzyczny. W świecie muzycznym najbardziej rozpoznawalny jest jako współtwórca i członek znanej brytyjskiej grupy M PEOPLE. W latach 90-tych grupa sprzedała ponad 10 milionów płyt na całym świecie a w Wielkiej Brytanii przez długi czas uznawana była za zespół nr 1 spośród wszystkich grup POP’owych.
Jednak SHOVELL to nie tylko M People. Jako bardzo uznany perkusista jest także członkiem “The Latin Percussion artsists INNER CIRCLE”. Regularnie występuje wraz z Soul II Soul, Maniac Street Preachers i Primal Screen. Występował także na koncertach Jamiroquai’a i samego Sting’a.
Obecnie SHOVELL oprócz pracy z muzykami popowymi często współpracuje z producentami muzyki House. Na stałe związany jest z londyńską wytwórnią DEFECTED. Regularnie występuje na imprezach Defected In The House z kolei latem do czerwoności rozgrzewa publiczność klubu Pacha na Ibizie.
www.shovell.co.uk


Platinium sala klubowa: Noz