Styczeń jest szczególnym miesiącem. To właśnie teraz powinniśmy bawić się do upadłego. Dlatego warto zastanowić się nad tym gdzie udać się na imprezy. Prezentujemy imprezowy miesiąc w The Eve.

6.I środa LET’s DISCO …so what it’s Wednesday? COSMA

7.I czwartek Real SOUL of PLATINIUM
Soul Beats all night long… BOOGIE  

8.I piątek ŁÓDŹ PRESENTS
COCO BULEK SPIN 

SALA KLUBOWA ERTh

9.I sobota DEEP FEELING
GLASSE Import RICARDO BANAN saxofon
SALA KLUBOWA NOZ  
……………………………………………………………………………………………
13. I środa LET’s DISCO …so what it’s Wednesday? SYMPATIQUE

14.I czwartek Real SOUL of PLATINIUM
Soul Beats all night long…NOZ

15.I piątek KISS MY LIPS
SAGIA MOONDECK UTOPIA GAŃKO SAX
SALA KLUBOWA BOOGIE

16.I sobota OLSZTYN PRESENTS
GEORGINA TARASIUK VOCAL FUNKY FRESH ELIOT  
SALA KLUBOWA CNR
……………………………………………………………………………………………………..
20.I środa LET’s DISCO …so what it’s Wednesday? ROBERT BUSHA  

21.I czwartek Real SOUL of PLATINIUM
Soul Beats all night long…ERTh

22.I piątek CZY JESTEŚ WYSTARCZAJĄCO ODAWAŻNY? 
L I S A S H A W & JT DONALDSON 
NEW YORK SULTED RECORDS
http://www.myspace.com/lisashawmusicWłaścicielka najseksowniejszego głosu muzyki house przyszła na świat jako ostatnia z szóstki rodzeństwa w Toronto w Kanadzie, gdzie dorastała i czerpała inspiracje muzyczne ze swoich jamajskich korzeni. Dzięki ojcu i bratu, którzy byli DJami, od najmłodszych lat widziała występy takich artystów jak: Sister Sledge, Kool And The Gang czy też Chic. Jej rodzinny dom był wypełniony dźwiękami: reggee, funk ,soul, jazz, rock, disco i new wave.
Przez ostatnie 12 lat śpiewała i nagrywała w Nowym Jorku współpracując z takimi producentami jak Eric Stamile, Dave Warrin etc. Wydała płyty z takimi wytwórniami jak Naked Music, RCA, East West. Największą sławę przyniosła jej płyta Always wydana przez Naked Music z Dave`m Warrinem. Album Cherry wydany w Naked Music w 2005 to kolejny sukces. W tamtym czasie rozpoczęła wspólnie występować z Miguelem Migsem, Andym Caldwellem, Timem K, Juliusem Pappem i wieloma innymi. 
RICARDO TENESSEE
SALA KLUBOWA MACU

23.I sobota: HYPNOTIZING NIGHT
EASY IMPORT NOBIS UTOPIA
SALA KLUBOWA BOOGIE

24.I niedziela: KONCERT DOROTY MIŚKIEWICZDOROTA MIŚKIEWICZ, wybitnie uzdolniona wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.
Artystka o niepowtarzalnym, charakterystycznym stylu i muzycznej ekspresji, której znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, liryczne kompozycje balansujące na granicy jazzu i wyrafinowanego popu. Na jej płytach odnaleźć można kobiece, pełne zmysłowości ballady, delikatne bossa novy, klimaty etniczne, ale i ostrzejsze rockowe nuty. 
Współpracowała i koncertowała z największymi gwiazdami show-businessu: Nigel`Em Kennedy, Tomaszem Stańko, Ewą Bem, Anną Marią Jopek, Wojciechem Młynarskim, Włodzimierzem Nahornym czy z samą Cesarią Evorą, od której otrzymała swoistą legitymację do światowej kariery, będąc, jako jedyna polska wokalistka oprócz Kayah, zaproszoną do wspólnego nagrania utworu, promującego ostatnią płytę Evory. 
Zadebiutowała w 2002 roku nominowanym do Fryderyka albumem "Dorota Goes to Heaven", w dwa lata później wydała kolejny krążek "Pod rzęsami". 
Trzecia solowa płyta „Caminho” (premiera 22 września 2008) została nagrana z brazylijskim perkusistą Guello ( Luiz Carlom Xavier Coelho Pinto). Brazylijskie podejście do rytmu nadało koloryt wszystkim piosenkom na płycie, nie tylko sambom i bosanowom, ale i piosenkom takim, jak „Magda, proszę”, która była wykonywana na koncercie Opole-Premiery 2008.
Dorota Miśkiewicz została podwójnie nominowana do Nagrody Fryderyki 2009 w kategoriach wokalistka roku oraz album roku POP.
http://dorotamiskiewicz.com/
http://www.myspace.com/dorotamiskiewicz

………………………………………………………………………………………………………………………..
27.I środa LET’s DISCO … So what it’s Wednesday YARO

28.I czwartek Real SOUL of PLATINIUM
Soul Beats all night long…GLENN LOOPEZ

29.I piątek SO FRESH
LUKE HIERO HANNA BERNARD
SALA KLUBOWA GLENN LOOPEZ

30.I sobota GROOVE COCTAIL 
NATHALIA VOCAL TOMMY GUSTAV FRESHMAKER 
SALA KLUBOWA: TWISTER