Już w tą sobotę będziemy obchodzić Halloween. Chociaż jest to święto typowo amerykańskie to jednak w Polsce coraz więcej osób decyduje się na wzięcie udziału w imprezie. Dlatego jeśli macie zamiar zorganizować być może party w swoim domu to może warto zastanowić się nad różnymi ciekawymi gadżetami.

Jak na każdej imprezie kluczem do sukcesu może okazać się alkohol. Dlatego jeśli chcecie pozostać w strasznej konwencji Halloween to warto zastanowić się nad specjalnymi etykietami na wino zaprojektowanymi przez Marthe Stewart. Jest to tani gadzet dzięki któremu nasza impreza przeistoczy się w prawdziwy sabat czarownic! Dzięki takim nazwom na etykietach jak ''bagno czarownic'' czy ''goblin grog'' poczujemy się jak na prawdziwej imprezie Halloween. Trzeba przyznać, że Martha Stewart postarał się i etykiety prezentują się naprawdę ciekawie graficznie i dodają jeszcze klimatu dzięki prostym rysunkom. Specjalne etykiety przygotowane na sabat czarownic są dostępne w w zestawie po 12. 4 z każdej pozycji.

Jest to akurat wystarczająca liczba żeby dobrze bawić się przy alkoholu. Naklejki na wino kosztują jedynie 6 dolarów co sprawia, że stają się jeszcze bardziej łakomym kąskiem. A co Wy myślicie o takich etykietach? Czy byście chcieli mieć takie wino na waszej imprezie?