Oboje są Amerykanami, ale z zupełnie różnych bajek muzycznych. Ona to najlepsze kobiece R&B na zachodniej półkuli, a on to doskonałe wykonanie najprawdziwszego amerykańskiego bluesa. Alicia Keys i Jack White to para wykonawców tematu muzycznego z najnowszego filmu o przygodach James Bonda. „Quantum of Solace” wchodzi na ekrany 7 listopada. Piosenkę zapewne poznamy wcześniej, jako że jest nieodłączną częścia promocji filmu.

Póki co, po wielu spekulacjach, poznaliśmy wykonawców utworu „Another Way To Die”. Wcześniej miała to być Amy Winehouse, a piosenkę miał wyprodukować twórca Moloko Mark Ronson. Kiedy producenci filmu zorientowali się, że panna Winehouse z powodu złego stanu zdrowia może nie sprostać zadaniu zdecydowali, że nie powierzą jej tego zaszczytnego zadania. Potem pojawiły się jeszcze informacje jakoby dla Bonda zaśpiewać miały Duffy lub Leona Lewis. Jednak ostateczny wybór padł na parę muzyków spoza Wysp.

Alicia Keys i Jack White dołączyli tym samym do supergrona muzyków wyróżnionych piosenką z Bonda. Wśród nich są miedzy innymi Shirley Bassey, Paul McCartney, Tina Turner, Garbage i Madonna.