Od naszych wnętrz oczekujemy coraz więcej. Chcemy przebywać w przestrzeniach niepowtarzalnych i jednocześnie funkcjonalnych. W odpowiedzi na te potrzeby powstał Ipnotic Concept Store - sklep z myślą,koncepcją, gdzie wzornictwo przenika do naszego codziennego życia, przedmioty użytkowe stają się dziełami sztuki. Design tych przedmiotów sprawia, że to co zwykłe staje się wyjątkowe i niepowtarzalne. Ikony designu firmy VITRA sygnowane są przez największych projektantów XX i XXI wieku. Ekspozycję uzupełniają meble i dodatki PORADA, RIVOLTA,SERRALUNGA, SELETTI oraz autorskie meble pracowni architektonicznej IPNOTIC ARCHITECTURE.

Takie nazwiska jak Ray i Charles Eames, Verner Panton, Antonio Citterio,Philippe Starck, Eero Saarinen, Frank Gehry, Ron Arad, Ronan i ErwanBouroullec, Zaha Hadid i inne są gwarancją stylu i wysokiej jakości. Ta kolekcja jest inspiracją do powstawania wnętrz niezwykłych,
niebanalnych a jednocześnie funkcjonalnych. Ipnotic Concept Store znajduje się w odrestaurowanym budynku starych koszar przy ulicy Wojskowej 4 (na terenie City Park). Lokalizacja pozwala na czerpanie z tradycji miejsca i kreowanie nowych wartości miejskiego stylu. Dodatkowym atutem będzie sąsiedztwo świetnej winiarni i restauracji ,,Mielżyński". Ipnotic Concept Store - swoisty melanż sztuki i komercji, prawdziwy koktajl designu i luksusu, to miejsce ,,h-ipnotyczne"

IPNOTIC Concept Store, Wojskowa 4, Poznań