Od naszych wnętrz oczekujemy coraz więcej. Chcemy przebywać w przestrzeniach niepowtarzalnych i jednocześnie funkcjonalnych.

W odpowiedzi na te potrzeby powstał Ipnotic Concept Store - sklep z myślą, koncepcją, gdzie wzornictwo przenika do naszego codziennego życia, przedmioty użytkowe stają się dziełami sztuki. Design tych przedmiotów sprawia, że to co zwykłe staje się wyjątkowe i niepowtarzalne.
Ikony designu firmy VITRA sygnowane są przez największych projektantów XX i XXI wieku. Ekspozycję uzupełniają meble i dodatki XO DESIGN – autorskiej marki Philippa Starcka, PORADA, RIVOLTA, KNOLL, CASSINA, MINOTTI, FRITZ HANSEN, SERRALUNGA, ALIAS, MAGIS, SELETTI, ESSEY, IITALA, ASA DESIGN, LEONARDO, donice QUI EST PAUL, VONDOM, DE CASTELLI, dywany MOHO oraz biokominki firmy PLANIKA, a także fotografia Szymona Brodziaka i Macieja Mańkowskiego. Takie nazwiska jak Ray i Charles Eames, Verner Panton, Antonio Citterio, Philippe Starck, Eero Saarinen, Frank Gehry, Ron Arad, Ronan i Erwan Bouroullec, Zaha Hadid i inne są gwarancją stylu i wysokiej jakości.
Ta kolekcja jest inspiracją do powstawania wnętrz niezwykłych, niebanalnych a jednocześnie funkcjonalnych.

Ipnotic Concept Store znajduje się w odrestaurowanym budynku starych koszar przy ulicy Wojskowej 4 na terenie City Park. Lokalizacja pozwala na czerpanie z tradycji miejsca i kreowanie nowych wartości miejskiego stylu. 
Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo świetnej winiarni i restauracji „Mielżyński”.
Ipnotic Concept Store - swoisty melanż sztuki i komercji, prawdziwy koktajl designu
i luksusu, to miejsce „h-ipnotyczne”.
www.ipnoticstore.plIPNOTIC CONCEPT STORE, ul. Wojskowa 4, 60-792, Poznań; 
061 866 00 10; 601 702 100; 500 126 206; www.ipnoticstore.pl
godziny otwarcia: PON.-PT. 11-19; SOB. 11-15