Irina Shayk

Podczas gdy jej chłopak Cristiano Ronaldo uganiał się za piłką po naszym ojczystym boisku, ona zdążyła po raz kolejny nieco bardziej rozpiąć guziczki. Konkretnie: tym razem dla magazynu FHM South Africa. Młoda rosyjska piękność wykorzystuje swoje wdzięki ku uciesze męskiej widowni, ale prawda jest taka, że również kobiety nie mogą oderwać od niej wzroku. A ma się czym pochwalić…

Ledwo co zdążyliśmy ochłonąć po sesji do specjalnego wydania  Sports Illustrated Swimsuit Edition 2012, gdzie modelka prężyła swoje idealne ciało przed obiektywem, a znowu robi się gorąco.

Pomimo, iż wzbrania się rękoma i nogami przed sesją w Playbou to nie stroni od mocno wyzywających stylizacji. Ma na swoim koncie liczne sesje między innymi dla marki Guess, Inimissimi, czy Replay. Piekielnie wyzywająca i ociekająca seksapilem pojawiła się na łamach magazynu Esquire oraz GQ. Ale spokojnie panowie…już zajęta. Bożyszcze kobiet- Cristiano może swobodnie pękać z dumy. Jego dziewczyna została doceniona przez prestiżowy portal models.com, który umieścił ją na 10. pozycji wśród najseksowniejszych modelek!

dziewczyna Ronaldo

seksowna sesja dziewczyny ronaldo

Jak wygląda dziewczyna Cristiana Ronaldo?

 

Autor: Aleksandra Daniszewska


Źródło:
http://www.joblo.com/hollywood-celebrities/gossip/magazine-irina-shayk-teasing-naked-in-fhm-02
http://www.fhm.com/girls