W makijażu wiosennym będą modne pastelowe kolory. W tym sezonie IsaDora proponuje sięgać przede wszystkim po delikatne odcienie beżu, fioletu i różu. Na topie będzie też kolor miętowy.

IsaDora to linia szwedzkich kosmetyków do makijażu, które zostały stworzone dla kobiet lubiących dyskretny, elegancki makijaż oraz młodych dziewczyn, ciągle poszukujących nowości w kosmetyce. 

Wzorcem dla najnowszej kolekcji kosmetyków marki IsaDora był styl lat 50. i 60. obecny wśród gwiazd Hollywood oraz takie ikony i symbole seksapilu, jak Brigitte Bardot, Sophia Loren i Marilyn Monroe. Serię kosmetyków na wiosnę 2010 nazwano „Nostalgia”. 

Jeśli chodzi o twarz, to w trendach nic się nie zmienia – obowiązująco gładka cera w naturalnym odcieniu. Kości policzkowe podkreślone muśnięciem różu. Oczy wyraziste. Różowe cienie do powiek przybrudzone szarym lub granatowym po zewnętrznej stronie. W makijażu oczu nie może zabraknąć też perfekcyjnej kreski – a w kosmetyczne eyelinera. Koniecznie – mocno podkreślone, wytuszowane rzęsy. Usta maja błyszczeć. Najlepiej w subtelnym pastelowym odcieniu. Paznokcie IsaDora proponuje pomalować na różowo lub miętowo.

Jak Wam się podoba oferta kolorystyczna IsaDora na wiosnę 2010?