W piątek Radek Majdan, w centrum Warszawy, podczas godzin lunchu został sfotografowany z wielkim bukietem czerwonych róż i jakimś drobiazgiem w ręce. Tego dnia dowiedział się rano, że jego partnerka w programie Taniec z gwiazdami obchodzi swoje 23 urodziny. Radek w rozmowie z Izą Januchowską podczas porannego treningu dowiedział, się o uroczystości. Piłkarz na tą wiadomość zareagował jak prawdziwy romantyk. Zadzwonił szybko po kolegę, który kupił kwiaty oraz piłkarską koszulkę z jej imieniem.

Jednak w kuluarach zaczęto szeptać, że to nie był przyjacielski gest, a miłość wisi w powietrzu. Mimo, że Radek dementuje plotki „Iza jest kobietą, z którą ostatnio spędzam najwięcej czasu, ale to nie oznacza, że mamy romans.”
Uczestniczy programu, jak i widzowie są innego zdania. Nie tylko Iza jest w typie Radka (fizycznie bardzo podobna, do byłej dziewczyny- Dody), to na dodatek szefem na parkiecie jest ona. Zazwyczaj to Radek rządził w związkach. Najwyraźniej podoba mu się zmiana ról. Osoba z produkcji Tańca z gwiazdami, uważa że Radek z Izą celowo zostali ze sobą połączeni.
Już nieraz widzieliśmy romanse na planie show. Niektóre z nich zakończyły się nawet ślubem jak w przypadku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.
Iza oraz Radek leczą rany po nieudanych związkach, a podobno najlepszym lekarstwem jest kolejna miłość.