Każdy z nas chce ładnie pachnieć i czuć się świeżo „we własnej” skórze, dlatego tak wielką uwagę przywiązujemy do zapachu. Na rynku jest dostępna cała gama produktów kosmetycznych i farmaceutycznych, które wspomagają nas w tych działaniach. Szukamy takiego zapachu, który idealnie komponowałby się z naszym naturalnym zapachem ciała, współpracował z nim i podkreślał najatrakcyjniejsze nuty zapachowe.

Spełnieniem marzenia o idealnym i indywidualnym zapachu ciała przez cały dzień może być produkt australijskiej firmy Swallowable Parfum.

Lucy McRea, właścicielka firmy, wprowadziła na rynek ofertę jadalnych perfum. Nowość ta jest efektem współpracy firmy z biologiem z Harvardu, Sheref’em Mansey’em. Działanie perfum opiera się na naturalnym mechanizmie metabolizmu lipidów w organizmie człowieka. Po połknięciu kapsułki z perfumami, w wyniku metabolizmu lipidów, przez pory w skórze jest uwalniany przyjemny zapach np. wanilii czy mięty. Od temperatury ciała, ciśnienia, a także poziomu podniecenia seksualnego będzie zależeć intensywność i odcień zapachu, który będziemy mogli odkrywać każdego dnia na nowo.

Czy perfumy w kapsułkach są bezpieczne dla naszego zdrowia? Miejmy nadzieję, ze firma Swalloable Parfum już dawno przeprowadziła testy kliniczne i niebawem wygłosi publiczne oświadczenie.

swallowable-parfum-1_400

swallowable-parfum-7_400

 


Autor: Natalia Kurntowicz