Jaga, już jako mała już dziewczynka zbierała pieniądze i strzygła się u bardzo znanego wówczas w Kłodzku k. Wrocławia fryzjera, pana Edwarda Szymańskiego. Godzinami mogła u niego słuchać o cudownym świecie mody, paryskich fryzjerach, znanych modelkach czy utalentowanych fotografikach.

Z czasem mistrz przyjął Jagę do swojego zakładu, jako asystentkę. Jednak nie było to spełnienie jej marzeń. Ciężka praca i bolące nogi. Jaga postanowiła rozwinąć swój potencjał i pójść o krok dalej. Od 2000 roku, wraz z mężem Thomasem Wolffem prowadzi własny salon fryzjerski "Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio", rekomendowany przez miesięcznik Uroda, jako salon "wyróżniający się profesjonalizmem oraz wysoką jakością usług" (styczeń 2007).

U Jagi pojawia się wiele gwiazd, np. Kayah, Kasia Figura, Natalia Kukulska czy Reni Jusis. Również Małgorzata Kożuchowska, której ślub odbył się dwa tygodnie skorzystała z usług zakładu 'Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio'. Aktorka przyznaje, że nie ma lepszego stylisty włosów niż Jaga. Za największy sukces zawodowy Jagi Hupało i Thomasa Wolffa, uważa się udaną przemianę mentalną społeczeństwa, polegającą na podniesienu fryzjera do rangi kreatora mody i wizerunku.

 

Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio - video