Skarby z Szafy & Fantastic Studio pragną zaprosić na targi mody Jak PRAGaNĘ fashion vol.1., które będą jedną z atrakcji Nocy Pragi.

Po prawej stronie Warszawy, w postindustrialnych budynkach Fantastic Studio, przy ul. T. Borowskiego 2, w dniach 14 oraz 15 czerwca odbędą się dwudniowe targi mody z udziałem młodych polskich projektantów i butików vintage.
Targi te będą częścią Nocy Pragi, największego praskiego cyklicznego wydarzenia, podczas którego zaprezentują się liczne instytucje kulturalne, praskie kawiarnie i puby z ofertą koncertową, filmową itp. W zeszłorocznej edycji udział wzięło 55 różnych instytucji kulturalnych, pubów, restauracji itp. , a samo wydarzenie było szeroko nagłośnione w radiu, telewizji oraz prasie. Do tej pory jednak nikt nie podjął się zorganizowania w tę noc targów mody.
Planujemy targować się przez dwa dni, mianowicie:

W piątek, 14 czerwca od godziny 18:00 do 24:00 zapraszamy na szaleństwo nocnych zakupów w czarującej scenerii Starej Pragi. Przy dźwiękach skocznej i energicznej muzy będzie można wypocząć smakując wypiekane na miejscu rarytaski i rozciągnąć zbolałe kości na super wygodnych leżakach.

W sobotę, 15 czerwca dodatkową atrakcją będzie sesja zdjęciowa, w trakcie której chętni wystawcy mogą udostępnić swoje stroje i przygotować stylizacje dla zwiedzających i kupujących osób. Chętni będą mogli przejść metamorfozę – pod okiem stylistki do spraw specjalnych, Marty Kaczmarzyk oraz makijażystki – której efekty będzie można uwiecznić na fotografii.
Zgłoszenia wystawców przyjmujemy na: marketing@skarbyzszafy.pl
Koszt uczestnictwa dwudniowego (dla wystawców) to 150 zł, jeden dzień – 100 zł.

Lista wystawców - już niebawem.

Organizatorami imprezy są:
Skarby z Szafy
ul. Jagiellońska 11, wejście w bramę, I piętro
https://www.facebook.com/skarbyzszafy
oraz
Fantastic Studio
ul. T. Borowskiego 2
https://www.facebook.com/FantasticStudio.Warsaw