Kreatywność trzeba mieć w sobie ale tylko bardzo dobry warsztat pozwoli przenieść artystyczną wizję na obraz.

Wiele osób marzy o prestiżowym zawodzie architekta jednak często największą barierą stojąca na przeszkodzie podjęcia studiów w tym kierunku jest egzamin wstępny i ograniczona ilość miejsc.
Co zrobić by zwiększyć swoje szanse na dostanie się na wydział architektury?

Odpowiedź jest z pozoru bardzo prosta. Trzeba się dobrze przygotować do egzaminu i być po prostu najlepszym.

Banalna odpowiedź czyż nie? :-)

Być może na pierwszy rzut oka. Jednak refleksja która za tym idzie jeszcze bardziej podgrzewa krew i zapał potencjalnego studenta i powoduje tylko więcej znaków zapytania.

Drogi kandydacie jeżeli na prawdę marzysz o międzynarodowej karierze architekta nie będę trzymał Cię dalej w napięciu i podpowiem Ci kolejną banalną rzecz.

Chcesz być najlepszy ucz się od najlepszych!


Redakcja Trendu.pl prezentuje Studio Rysunku Atelier Klimowicz najskuteczniejszy kurs rysunku w Polsce!

Historia powstania tej elitarnej kuźni talentów to historia pasji, konsekwencji w działaniu i ciągłego rozwoju osobistego założycielki ów szkoły pani Elżbiety Orzechowskiej-Klimowicz.

Wyobraź sobie, że dostanie się na Wydział Architektury lub Akademię Sztuk Pięknych  w Warszawie czy gdziekolwiek, to dla absolwentów tej szkoły czysta formalność. Mało tego wielu z nich już po ukończeniu studiów wyższych, to cenieni architekci w Londynie, Nowym Jorku, Chicago...

Talent i ciężka praca uczniów nie podlegają dyskusji, jednak starają się wszyscy, a
wielu kończy swą przygodę już na starcie a najlepszy jak to w życiu często bywa jest tylko jeden.

Kluczem do sukcesu szkoły pani Elżbiety jest ciągłe tworzenie nowych narzędzi dydaktycznych. Nieustanne podróże, zdobywanie nowych materiałów, rzeźb, filmów, robienie zdjęć i tworzenie prezentacji, które o wiele bardziej zapadają w pamięć młodych adeptów projektowania niż syntetyczne wersy z podręcznika młodego architekta, czy historii sztuki.

Zobacz jak to wszystko się łączy. Osobiste zaangażowanie, wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań multimedialnych i narzędzi pracy najwyższej jakości pomaga rozwijać skrzydła młodym architektom tworząc od podstaw warsztat oparty na tym co najlepsze.

 

Text: Łukasz Ostrowski