Polscy mężczyźni coraz lepiej wyglądają. Więcej uwagi poświęcają temu co zakładają na siebie. Już białe skarpetki do sandałów powoli odchodzą (całe szczęście) do lamusa. Panowie zaczęli się starać, aby wyglądać modnie i na zadbanych.
Kobiety to urodzone zakupoholiczki. Zawsze wiedzą co jest modne, gdzie co można kupić i w czym najlepiej wyglądają. Zaczytują się w magazynach o modzie, a później starannie przekładają to na siebie. To one mają wyglądać zjawiskowo, mężczyźni u ich boku mają stanowić dobre tło. Przynajmniej takie do tej  pory panowały stereotypy. Jednak widać, że powoli zaczyna się to zmieniać.
Niestety mężczyźni mają już większy problem z doborem kolorystyki, czy kroju. Aby dobrać górę z dołem to już w ogóle dla nich wyższa szkoła jazdy.
Dlatego przedstawimy Wam kilka modnych setów z Zary na sezon jesień 2009 / zima 2010, które na pewno się sprawdzą.
Ubrania są na eleganckie wyjścia, kolacje, imprezy lub do pracy. Kolorystyka kolekcji to głównie czerń, szarość oraz biel.

Skórzana kurtka w stylu militarnym podkreśla męskość panów. Pasuje ona zarówno do czarnych eleganckich spodni, jak ciemnych szarych lub granatowych jeansów.
Najlepiej sprawdzony set to jeansy, biały t-shirt (może być z nadrukami) oraz czarna dopasowana marynarka.
Do tego ciekawe dodatki. Szalik nonszalancko zarzucony na szyję, ciekawy zegarek oraz oryginalne okulary.
Mężczyźni w ubraniach Zary wyglądają przede wszystkim niezwykle oryginalnie i elegancko, takie zestawienia na pewno się sprawdzą. Zara od zawsze kopiowała najlepszych projektantów, dlatego możemy być pewni, że trendy pochodzą z najlepszych domów mody na świecie.