Wiosenno-letnia kolekcja marki Troll prezentuje się bardzo kobieco. W tym sezonie Troll stawia na naturalne barwy i pastelowe odcienie. Znajdziemy tutaj coś z glam rocka, zapożyczenia z lat 80., motywy zainspirowane safari.

W najnowszej kolekcji marki znajdziemy dużo jeansu – tego powycieranego, jakby znoszonego, klasycznego, szarego, jasnego, granatowego. Dominują w niej kolory ziemi i naturalne tkaniny, bo inspiracją dla niej był pustynny krajobraz. Linia to doskonale wpasowuje się w miejski styl. Dlatego nie mogło zabraknąć też akcesoriów, które są niezbędne każdej nowoczesnej kobiecie - duże, płócienne torby, paski w naturalnych barwach, duże drewniane bransolety czy naszyjniki. Obecna jest też linia, która z pozoru stanowi mieszankę wybuchową. To połączenie charakterystycznej stylistyki i form dla punk rocka, zmieszanej ze światem luksusu i przepychu. Pełno tu kontrastów – np. zestawienie zwiewnej sukienki ze skórzaną kurtką. Pojawiają się metalowe dodatki: zamki przy nogawkach, ćwieki, łańcuchy. 

Troll adresuje swoją kolekcję do młodych i nowoczesnych kobiet. Dziewczyna Trolla to dziewczyna aktywna, z charakterem. Jak każda kobieta jest słodka i łagodna, ale ma też pazur.

I jak Wam się podoba?