Obecnie na rynku jest dostępnych bardzo wiele różnych ciekawych modeli telefonów. Wybór jest tym trudniejszy, że tak naprawdę wszystkie są bardzo zbliżone do siebie.  Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najciekawsze hity ostatnich miesięcy!

iPhone
Tradycyjnie od wielu miesięcy jest hitem wśród gadżetów komunikacyjnych. Nie tylko wyróżnia się ciekawy designem, ale przede wszystkim jest to pierwszy telefon Apple.  Jego wielką zaletą jest dostępność bardzo wielu ciekawych aplikacji, które ułatwia nam funkcjonowanie każdego dnia.  Wielkim minusem jest pisanie smsów. Wirtualna dotykowa klawiatura sprawia, że czasami zadrży nam palec i w danym momencie wyskoczy nam inna literka niż chcieliśmy. Poza tym wiele osób może odstraszyć cena. Za telefon bez abonamentu zapłacimy około 1600 złotych.

LG Cookie KP500
Jest to nowość na rynku, która pewnie stanie się hitem. Ciekawy design oraz interfejs przypominający w jakimś stopniu funkcje z iPhone może przyciągnąć wiele osób. Jego wielkim minusem jest już słabej jakości aparat( 3 miliony pikseli) oraz brak WI-FI, który staje się swego rodzaju standardem. Z drugiej strony cena nie jest wygórowana za 800 złotych możemy dostać nowy telefon, który może nie jest super kombajnem multimedialnym, ale zadowoli nie jednego użytkownika.

HTC Touch 3G
Konkurent dla iPhone. Uważam, że jest nie tylko dużo bardziej funkcjonalny, ale przede wszystkim ma nieco lepsze parametry. Na samą korzyść przemawia duża różnorodność kolorów. Aparat fotograficzny jest  również dużo lepszy. Na dodatek HTC został wyposażony w dotykowy ekran, na którym bez najmniejszych problemów możemy wykonywać podobne funkcje przybliżania i oddalania jak na iPhone. Cena nie jest wygórowana za 1400 złotych dostajemy naprawdę ciekawy sprzęt.

MyPhone 8830 TV
Idealny sprzęt dla każdego maniaka telewizyjnego. Spory dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3 cale, sprawi, że będziemy mogli w miarę komfortowych warunkach oglądać nasze ulubione seriale. Dotykowy ekran jest kolejnym urozmaiceniem tego modelu. Wielka zaletą jest możliwość obsługiwania dwóch kart sim, co przy posiadaniu dwóch numerów może okazać się naprawdę niezbędne. Z drugiej strony patrząc na telefon mam wrażenie, że jest on wykonany z bardzo słabej jakości materiałów. W końcu cena też nie jest wysoka około 600 złotych

HTC Touch 3G jest telefonem, który jak dla mnie prezentuje się najlepiej spośród pozostałej trójki. Z drugiej strony iPhone jest ikoną popkultury i bycia trendy. MyPhone mógłby być ciekawą alternatywą, gdyby był dużo bardziej dopracowany i wykonany z lepszych materiałów. Ostateczny wybór należy do Was!