Wiosna zawitała do nas już w pełni. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem odpowiedniego zegarka. Chociaż szczęśliwi czasu nie liczą to jednak jest to gadżet niezbędny w codziennym życiu.
Wiosna kojarzy nam się z radosnymi kolorami, dlatego w tym roku do zegarkowej mody powracają żywe barwy.

Swatch
Jest to najbardziej znana firma wśród młodych aktywnych ludzi.  Zegarki są bardzo kolorowe i śmiesznie. Najczęściej przedstawiają na cyferblacie rysunki. Jeśli jednak lubimy bardziej tradycyjny design. To na pewno znajdziemy również coś dla siebie. Cena zegarków zaczyna się już od 180 złotych. Te najtańsze są najprostsze, ale w dalszym ciągu bardzo kreatywne. Produkt w szczególności polecamy młodym osobom.

Nooka
Są to zegarki, które w ogóle nie są dostępne w Polsce. Trzeba je zamawiać aż ze Stanów Zjednoczonych. To co je charakteryzuje to przede wszystkim ciekawy design i wygląd cyferblatu. Nie mają tradycyjnego okrągłego kształtu. To właśnie kwadratowy wygląd dodaje im więcej uroku. Chociaż SA bardzo oryginalne i nietypowe to jednak nie są tanie. Za najprostszy model zapłacimy około 430 złotych. Z drugiej strony warto być oryginalnym wśród tłumu.

Diesel
Zegarki Diesel są zawsze na topie. Łączą to co jest najmodniejsze z klasyką. Praktycznie każda osoba jest w stanie znaleźć coś interesującego.  Ciekawe rozwiązania czynią z nich produkt pożądany  przez wiele osób.  Z drugiej strony nie są one aż tak ‘’pojechane’’ jak Nooka. Ceny zaczynają się od 400 złotych. Jednak zegarki są warte tej ceny, gdyż są nie tylko ładne, ale również porządnie wykonane.

Casio Baby G-Shock
Baby G-Shock najczęściej są kojarzone z luźnym sportowym stylem.  Jednak coraz więcej osób zaczęło doceniać ich wytrzymałość. Z biegiem lat wygląd najpopularniejszego zegarka Casio uległ znacznej przemianie. Obecnie nie tylko pasują do sportowego stylu, ale również do delikatnego oldschoolu. Cena zegarków zaczyna się od 250złotych co nie jest dużo jak na zegarek, który jest wodoodporny, wskazuje czas w różnych częściach świata i ma stoper.

Myślę, że dla wszystkich osób, które lubią oldschool oraz kolorowe gadżety produktem idealnym może być zarówno Nooka, Swatch jak i Baby G- Shock. Zegarki Diesel pasują bardziej do eleganckiego i stonowanego stylu niż do oldschoolu. Wybór należy do Was.