Jeżeli kochasz spódnice i sukienki, ale jesteś znudzona noszeniem ciągle tych samych jednolitych rajstop, doradzam odrobinę szaleństwa i sięgnięcie po rajstopy, które zaskakują. Ostatnio zachwyciły mnie rajstopy Wolford, które mają niepowtarzalny styl już od 2007 roku. Wzorzyste rajstopy to idealne uzupełnienie prostej krótkiej spódnicy czy szortów. Monochromatyczne z drobnym motywem kropek czy pasów nadają się doskonale dla konserwatywnych pań, które zamierzają wprowadzić odrobinę luzu do swoich stylizacji.

Hitem są teraz rajstopy, które to, co mają najlepsze, kryją pod spodem. Subtelne obrazki odnajdziemy pod zwiewną spódniczką czy elegancką sukienką. Polecam także rajstopy wykończone z tyłu „metalowym” zamkiem błyskawicznym, to świetny pomysł na zwrócenie na siebie uwagi. Podobnie jak szalone rajstopy na specjalne okazje, wykończone biżuterią. Styl gwiazdy na czerwonym dywanie osiągniemy na pewno, gdy nasze nogi zabłysną diamentami, nawet jeżeli są lekko podrobione. Wydanie sporej sumki na coś tak unikalnego nie będzie spędzało snu z powiek, bowiem takie rajstopy przyciągną spojrzenia wszystkich.

Do tego wystarczy prosta sukienka i efekt WOW mamy zapewniony.

Dla pań, które lubią młody look, polecam kolorowe rajstopy, zwłaszcza w jaśniejszych kolorach. Pamiętajcie, nigdy nie sięgajcie po odcienie cieliste, ponieważ są passé. W przypadku kiedy martwicie się o względy praktyczne i boicie się zmarznąć w zimowe dni, możecie znaleźć warstwowe rajstopy, które są odpowiednio grube, a jednocześnie posiadają subtelne wzory i wyglądają trendy.