Godne polecenia na rynku są dwa modele tabletów Kruger&Matz. Oparte są one o system Android 4.1 oraz szybki dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 Cortex-A9 połączony z czterordzeniowym układem graficznym Mali-400. Obydwa tablety Kruger&Matz posiadają najnowszej generacji ekran IPS, który w zależności od modelu różni przekątna i rozdzielczość.

Nowości z oferty Kruger&Matz posiadają 1GB pamięci RAM oraz dużą pamięć wewnętrzną 8GB, którą dodatkowo można powiększyć za pomocą karty microSD. Tablety posiadają  szeroki dostęp do Google Play, co pozwala niemal w każdym miejscu spędzić aktywnie wolny czas. Możemy czytać książki elektroniczne, grać w gry, słuchać muzyki, oglądać filmy bądź też rozmawiać ze znajomymi za pośrednictwem komunikatorów czy serwisów społecznościowych. Wszystko to jest proste i przyjemne przy użyciu funkcjonalnych tabletów Kruger&Matz.

Tablet Kruger&Matz KM1010 to profesjonalne urządzenie, które umożliwia szybki dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi, a także opcjonalnie poprzez zewnętrzny moduł 3G. Produkt posiada ekran IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280x800, dzięki czemu nawet pod różnym kątem zapewni doskonałą widoczność oglądanych zdjęć czy filmów. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w gniazdo słuchawkowe mini Jack 3,5 mm, port USB oraz wyjście HDMI. Do fotografowania i prowadzenia videorozmów służą dwie kamery o rozdzielczości 2Mpix. Sugerowana cena detaliczna KM1010 to 799 zł.

Kruger&Matz KM0793 to 7-calowy tablet wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości 1024x600. Dużą zaletą tego modelu jest płynne odtwarzanie plików multimedialnych. Wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej pozwala na zapisanie sporej ilości gier, filmów, zdjęć i innych informacji. Dopełnieniem wyposażenia są dwie kamery. Pierwsza o rozdzielczości 2Mpix nadaje się do nagrywania i fotografowania, a druga o rozdzielczości 0,3Mpix, umożliwia prowadzenie videorozmów. Tablet Kruger&Matz dzięki swojej kompaktowej budowie doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i też w pracy. Sugerowana cena detaliczna KM0793 to 449 zł. 

Wkrótce w ofercie Kruger&Matz dostępne będą także dwa nowe tablety z dwurdzeniowym procesorem i ekranem IPS o przekątnej 9,7 cala. Jeden z modeli wyposażony będzie także w slot na kartę SIM, dzięki czemu umożliwi korzystanie z Internetu za pośrednictwem wbudowanego modemu 3G.

Więcej informacji na www.krugermatz.com/pl