Inspiracją do założenia marki JANTAJ ART & JEWELLERY była więź, jaka wytworzyła się między założycielem marki, a kulturą krajów Azji Południowo Wschodniej. Pasja i miłość do tej części świata podpowiada, że duża grupa ludzi poszukuje czegoś niezwykłego, orientalnego i oryginalnego.

Biżuteria JANTAJ
Wychodząc tym potrzebom na przeciw w salonie JANTAJ ART & JEWELLERY oferujemy niezwykłą i unikatową kolekcję srebrnej biżuterii. Jako pierwsi w Polsce oferujemy połączenie srebra z muszlami, koralem, turkusem, masą perłową oraz płaszczką.

Bransoletki

Kolczyki

Pierścionki

Zawieszki

Bądź wyjątkowa jak biżuteria JANTAJ


Obrazy JANTAJ

Przybliżamy klimat Azji i staramy się zarazić pasją do tej cześci świata, przedstawiając Państwu ręcznie malowane obrazy. Powstały one według starej birmańskiej tradycji przy użyciu naturalnych farb i pędzli.

Birmańskie tancerki

Apsary

Siedzący Budda

Dodatki orientalne JANTAJ
W naszym salonie znajdziecie także Państwo dodatki orientalne: szkatułki, puzderka, kadzidełka, ramki na zdjęcia, zestawy zapachowe i do aromaterapii.

Dokładamy wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni i usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów w naszym salonie. Miłych zakupów życzy www.JANTAJ.pl