Jeżeli i dla Ciebie jedzenie jest ważną, jeżeli nie najważniejszą częścią życia to powinieneś zwrócić uwagę na aplikacje do smartphonów stworzone dla takich jak Ty.

Tylko w czym może pomóc nam nasz płaski telefon? Pamiętasz te chwile, kiedy w obcym mieście szukałeś ciekawego miejsca na kolację? Ściągnij aplikację, która wyszuka dla Ciebie restauracje według podanych przez Ciebie kryteriów: bliskości, ceny, rodzaju kuchni.

fooddrink


Być może nie raz, w gronie znajomych, zastanawiałeś się co ciekawego przyrządzić na szybko? Wśród aplikacji na smartphony z łatwością znajdziesz tzw. przepisowniki, które podpowiedzą Ci jak zostać kulinarnym mistrzem we własnej kuchni. Masz możliwość wybierać wśród rozmaitych kuchni świata, np. indyjskiej.

drink_400

W międzyczasie możesz skorzystać z przelicznika miar, żebyś widział ile zmieści Ci się cukru w łyżeczce od herbaty. Strażnikiem ilości zjedzonych przysmaków może być kolejna aplikacja. Oczywiście o ile wysoka ilość zjedzonych kalorii nie odbierze Ci humoru na dalsze eksperymenty w kuchni. Po dobrym obiedzie dzięki innemu prostemu programowi dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kawie i jej dobrym przyrządzaniu.


Ciekawe aplikacje dotyczą także ważenia piwa i przygotowywania drinków. Przy okazji, po spożyciu, możesz sprawdzić ile procent pieczołowicie przygotowanych napojów zostało w Twoim organizmie :)

kawa_400

autor: KK