Słoneczne, gorące lato dostało zadyszki... Na nasze ulice i podwórka energicznie wkroczyła jesień, chlusnęła obficie deszczem, dmuchnęła chłodem i pomazała wszystko szarością. Jak zwykle w takim momencie dusza ludzka protestuje, a ciało próbuje jak najgłębiej zakopać się pod pierzyną. Jednym zdaniem – nie jest dobrze.

Oczywiście, nie można się poddawać. Ze wszystkimi niemiłymi cechami jesieni można walczyć, pozostaje kwestia wyboru oręża. Można zamknąć się w domowej twierdzy, oszukiwać skórę samoopalaczem i nawilżać niekończącymi się kąpielami w wannie, ale prędzej czy później poczujemy, że własna łazienka zamieniła się w coś w rodzaju komfortowej celi więziennej. Co robić? Wyjść! A może nawet wyjechać! Dokąd? Do SPA!

Nie ma znaczenia czy będą to góry, morze, czy jeziora. Jesienny wyjazd do ośrodka SPA, nawet jeśli będzie krótki, pozwoli pograć z jesienią w kotka i myszkę na naszych warunkach. Spacery po górskich szlakach, gimnastyka nad brzegiem morza, relaks z szumem trzcin w tle… A w międzyczasie elegancki basen, aromatyczna sauna, ciepłe dłonie masażystów i dziesiątki innych sposobów na polepszenie sobie samopoczucia, a przy okazji i urody.

To nie dla mnie… Za drogo… Za daleko… Nie wiem, czy to polubię…

Wymówki, wątpliwość, usprawiedliwienia – a jesień chłodzi, leje tę wodę i zaciera łapki. Nie dajmy się jej! SPA jest dla każdego i korzystajmy z tej możliwości!

 

Zapraszamy na jesienną przygodę ze Spaclub.pl!

Wystarczy tylko jeden telefon lub mail a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę SPA:

 

Sprawdź nasze oferty:

Romantycznie we Dwoje  2 dni już od 460zł za parę!

Wczasy Lecznicze  8 dni już od  679zł/os!

Jesień nad morzem 3 dni już od 234zł/os!

Weekendowy Relax w Górach  3 dni już od 160zł/os!

Długi Weekend Listopadowy  5 dni już od 410zł/os!

 

Spaclub.pl - Twój doradca spa i wellness!

napisz: biuro@spaclub.pl

zadzwoń: 801 000 643;  61 810 45 44;  61 876 07 09