Jako że należę do grona kobiet interesujących się sztuką i czerpiących z niej modową inspirację co i rusz przeszukuję Internet, uznany za mnie za skarbnicę wiedzy, i wynajduje w nim ciekawostki, które żyją równolegle w świecie mody. Każda kobieta wie, ze moda to nie tylko ubrania, ale i dodatki oraz masa ludzi je tworzących.

Jaka będzie moda na dodatki i biżuterię w sezonie jesień - zima 2009/2010? Jedni twierdzą, że należy postawić na ascetyczne formy i art deco, inni stawiają na wzory mocno zgeometryzowane w barwach błękitu, szarości i bieli. Ale na naszych ubraniach nie może też zabraknąć biżuterii w stylu boho, sztucznych błyskotek, szlachetnych kamieni. Jeśli chcecie sięgać po naszyjniki to koniecznie imponujących rozmiarów. Broszki tylko bardzo fantazyjne, pierścionki wysadzane szlachetnymi kamieniami, nowoczesne zegarki i inne futurystyczne akcesoria.

Ja w tym sezonie nie zapomnę na pewno o wyrobach hand made, które ostatnio dla mnie są prawdziwym hitem i skradły moje serce. Poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji na chłodniejsze dni, idealnych do grubych swetrów i golfów, ale i do dzianinowych sukienek oraz na wystawniejsze imprezy. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Ja postanowiłam mieć to wszystko, zobaczymy oczywiście czy się uda, ale jestem dobrych myśl

Więcej na jejmoda.pl